همه چیز درباره آیفون 13
انتشار تصاویری منتسب به هواوی P20؛ خبری از دوربین سه گانه نیست

انتشار تصاویری منتسب به هواوی P20؛ خبری از دوربین سه گانه نیست

روز گذشته تصاویری منتسب به سری P20 هواوی منتشر شده که گمان می رود نمونه اولیه ای از موبایل های این خانواده باشد. متاسفانه در این تصاویر اسمارت فون درون یک قاب محافظ حجیم قرار گرفته که امکان بررسی آن از تمام جوانب را ناممکن می سازد.

با این وجود تصاویر جدید حاوی نکاتی هستند که برخی شایعات قبلی را زیر سوال برده و مسیری را که کمپانی چینی برای طراحی مدل های ۲۰۱۸ برگزیده، نشان می دهند.

احتمالا مشهودترین تمایز موبایل درون تصویر با شایعات پیرامون سری P20 دوربین دوگانه با پیکربندی افقی آن است، در حالی که پیش از این خبرهای بسیاری درباره تعبیه دوربین اصلی سه گانه در این سری منتشر شده بود. P20در پنل جلو اما خبری از پیکربندی دوگانه نیست و تنها یک دوربین معمولی به چشم می خورد. این در حالی است که در کنار دوربین های اصلی و سلفی فلش LED نیز تعبیه شده است.

در پنل جلو سنسورهای دیگری نیز بین دوربین و فلش دیده می شوند که احتمالا به قابلیت شناسایی چهره مرتبط باشند. در عین حال سنسورهای دوربین، شناسایی چهره و فلش درون زائده ای قرار گرفته اند که بخشی از نمایشگر را پوشانده که به طراحی آیفون X نیز بی شباهت نیست.  P20سمت راست دستگاه میزبان کلیدهای فیزیکی پاور و صدا است، گرچه باتوجه به کیسی که دستگاه را احاطه کرده نمی توان با قاطعیت از آن سخن گفت.

احتمالا باید منتظر رونمایی از سه دستگاه در این خانواده باشیم که P20 P20 Lite و P20 Plus نام گرفته اند، بنابرین شایعات قبلی کماکان به قوت خود باقی خواهند ماند و ممکن است در یک یا دو مدل از این سری شاهد پیاده سازی دوربین سه گانه باشیم. P20خوشبختانه زمان زیادی به معرفی این موبایل باقی نمانده و به احتمال قریب به یقین در یکی از رویدادهای کنگره جهانی موبایل MWC 2018 یا مراسم جداگانه ای که هواوی در هفتم فرودین در پاریس برگزار می کند، شاهد رونمایی از آنها خواهیم بود.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato