نسخه جدیدی از اپلیکیشن گوگل پلاس به زودی به اندروید می آيد

نسخه جدیدی از اپلیکیشن گوگل پلاس به زودی به اندروید می آيد

نسخه جدیدی از اپلیکیشن گوگل پلاس به زودی به اندروید می آيد

گوگل پلاس را به یاد دارید؟ همان شبکه اجتماعی ناموفق گوگل را می گوییم که از «حلقه» ها برای مدیریت مخاطبین و Community برای ایجاد ارتباط میان افراد هم فکر و هم سلیقه استفاده می کرد.

اگر نمی دانستید باید بگوییم که گوگل پلاس هنوز هم به کار خود ادامه می دهد، هر چند که این روزها افراد زیادی در آن فعالیت نمی کنند. با این وجود، به نظر می رسد که گوگل می خواهد با به‌روزرسانی اپلیکیشن این شبکه اجتماعی نام آن را مجددا بر سر زبان ها بیندازد.

لئو دیگن، یکی از مهندسان تیم گوگل پلاس امروز با انتشار پستی در این شبکه اجتماعی از طراحی نسخه «کاملا جدید» گوگل پلاس برای اندروید خبر داده است. به گفته وی، نسخه جدید از نظر ظاهری به اپلیکیشن کنونی شباهت زیادی دارد هر چند که قابلیت های مدرنی به آن اضافه شده که پیش تر در آن حضور نداشتند.

در ادامه پست آقای دیگن می خوانیم که این به‌روزرسانی «طی روزهای آینده» منتشر می شود و در آن شاهد بهبود عملکرد اسکرول، لایت باکس جدید و انیمیشن های تازه برای قسمت نظرات خواهیم بود.

تغییرات ذکر شده شاید خیلی بزرگ و انقلابی نباشند، اما نشان دهنده آنند که گوگل سرویس شبکه اجتماعی خود را فراموش نکرده و احتمال دارد که در آینده تغییرات بیشتری را هم برای آن به ارمغان بیاورد.

طبیعتا رسیدن گوگل پلاس به جایگاه شبکه های اجتماعی پرطرفداری مثل توییتر و فیسبوک بسیار دور از انتظار است، اما اگر گوگل بتواند در عین بهبود ظاهری، محیطی عاری از پست های اسپم و مصون از آزار و اذیت های اینترنتی در این شبکه اجتماعی پدید آورد موضوعی است که همگی برای آن مشتاق خواهند بود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل