اپل و سیسکو پلتفرم مشترکی را برای مقابله با تهدیدات مجازی توسعه می دهند

اپل و سیسکو پلتفرم مشترکی را برای مقابله با تهدیدات مجازی توسعه می دهند

کمپانی های اپل و سیسکو برای مبارزه با تهدیدات مجازی علیه شرکت ها از جمله باج افزارها و بدافزارها پلتفرم مدیریتی مشترکی را توسعه خواهند داد.

حملات مجازی و باج خواهی های اینترنتی روز به روز در حال افزایش است و ضررهایی وارده به کمپانی های مختلف هر ساله بیشتر و بیشتر می شود. این مساله در کنار چالش های دیگری از قبیل استقبال اندک از بیمه مجازی، فناوری های امنیتی غیر یکپارچه و فقدان مهارت های امنیتی باعث شده شناسایی ومدیریت ریسک های مجهازی بسیاری از کمپانی ها ناممکن باشد.

حالا اما اپل ،سیسکو، Allianz و Aon به دبنال ارائه سیستمی مشترک برای مقابله با تهدیدات امنیتی هستند. موسسه تحلیل داده Aon سرویس های ارزیابی متناسب با سازمان ها را ارائه کرده و گروه بیمه Allianz مشاوره های لازم در مورد کارآمدترین استراتژی ها در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. پس از پیاده سازی این طرح که جوانب مختلفی از نیازهای امنیتی را در بر میگیرد، کمپانی ها در برابر دامنه گسترده تری از خطرات اینترنتی مصون خواند بود. از مزایای این پلتفرم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارزیابی انعطاف پذیری مجازی: متخصصان امنیت مجازی Aon شرایط امنیتی کمپانی های مایل به استفاده از این پلتفرم را سنجیده و راه هایی را برای بهبود این معیارها پیشنهاد می کنند

دفاع در برابر باج افزار Allianz: این سیستم با دربرداشتن قابلیت های مختلفی مثل حفاظت از ایمیل و شبکه و بلاکر سایت های مخرب حفاظت کاملی را در برابر بدافزاها، باج افزارها و دیگر تهدیدات امنیتی فراهم می کند.

محصولات اپل: یکپارچگی عمیق سخت افزار و نرم افزار و سرویس های iOS  آیفون، آیپد و مک در عین ارائه تجریه کاربری جذاب، سطح امنیتی فوق العاده ای را نیز برای کارکنان شرکت به همراه می آورند.

سرویس های واکنش در برابر رویداد: سازمان ها در شرایط اضطراری مثل حمله بدافزارها به تیم های تخصصی واکنش در برابر رویداد سیسکو و Aon دسترسی خواهند داشت.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato