علت اختلاف قیمت 37 میلیونی هیوندای النترا کرمان موتور و آسان موتور

علت اختلاف قیمت 37 میلیونی هیوندای النترا کرمان موتور و آسان موتور

صبح امروز کرمان موتور قیمت هیوندای النترا ۲۰۱۸ وارداتی را در حالی ۱۹۸ میلیون تومان اعلام کرده است که این خودرو از سوی آسان موتور با قیمتی در حدود ۱۶۱ میلیون تومان به فروش می رسد.

این اختلاف قیمت عظیم برای یک خودرو واحد، ابهامات زیادی را برای مشتریان ایجاد کرده بود، اما در نهایت نکته پنهانی در زمینه قیمت فوق العاده متفاوت آسان موتور آشکار شده است.

بر این اساس، اگر مشتریان به شرایط فروش النترای وارداتی از سوی دو شرکت کرمان موتور و آسان موتور دقت کنند متوجه می شوند که قیمت این خودرو از سوی کرمان موتور بصورت قطعی اعلام شده و قیمتی که آسان موتور برای النترا گذاشته، قیمت علی الحساب است!

قیمت هیوندای النترا
متاسفانه باید گفت در معرفی شرایط فروش النترای وارداتی از سوی شرکت آسان موتور به موضوع اعلام قیمت علی الحساب این خودرو اشاره نشده است و در نگاه اول قیمت اعلامی توسط آسان موتور بسیار جذاب تر از قیمت کرمان موتور وانمود می نماید که با در نظر گرفتن این نکته مهم، قیمت اعلامی و قطعی کرمان موتور گزینه ای به مراتب جذاب تر برای خرید است.

تمام این موارد در حالی مطرح می شود که کرمان موتور قصد مونتاژ هیوندای النترا را با قیمت ۱۴۷ میلیون تومان برای سال آینده دارد و از این رو خرید نمونه های ۱۹۰ میلیونی این خودرو در شرایط فعلی بازار چندان منطقی به نظر نمی رسد.

هیونداى النترا مجهز به موتور چهار سیلندر به حجت ۲۰۰۰ سی سی است که مى تواند حداکثر ۱۵۶ اسب بخار قدرت تولید کند. این قدرت به وسیله جعبه نده ى شش دنده اتوماتیک (تیپ ترونیک) + درایو مود منتقل مى شود.

امکانات و تجهیزات رفاهى هیوندای النترا شامل ایربگ های کامل ۷ عدد، ABS، سنسور عقب، صندلی برقی، پنج گرمکن، کروز کنترل، دو سردکن، کی لس استارتر، دوربین عقب، آینه بغل تاشو برقی همراه با راهنما، نمایشگر لمسی، بلوتوث، لامپ زنون، ESP، اتو لایت، کول باکس، صندلی چرم، تهویه عقب، کولر و بخاری اتوماتیک دوگانه، سنسور باران، رینگ ۱۷، فرمان سه حالته (drive mode)، سان روف ۲ حالته، چراغ روز، سنسور جلو و عقب، آینه ها ضد اشعه، مه شکن جلو، صفحه کیلومتر سوپر ویژن، رادار نقطه کور، قفل مرکزی و آینه بغل تاشو برقی است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato