یاهو تا یک ماه دیگر پشتیبانی از Aviate Launcher را قطع می کند

یاهو تا یک ماه دیگر پشتیبانی از Aviate Launcher را قطع می کند

پایان لانچر Aviate یاهو نزدیک است. از تاریخ ۸ مارس برابر با ۱۷ اسفند ماه شمسی، یاهو پشتیبانی و ارائه به‌روزرسانی برای این لانچر را متوقف خواهد کرد.

شرکت مذکور ساعاتی پیش با انتشار یک پست وبلاگی، این موضوع را به اطلاع عموم کاربران رسانده و از طرفداران لانچر برای پشتیبانی از آن طی این سال ها تشکر و قدردانی به عمل آورده است.

توقف پشتیبانی از Aviate Launcher با توجه به آپدیت های دیر به دیر آن اصلا موضوع غافلگیر کننده ای نیست. آخرین به‌روزرسانی که برای این اپلیکیشن منتشر شده به ماه می سال ۲۰۱۷ بر می گردد که از بی توجهی یاهو به این لانچر حکایت می کند.

بد نیست بدانید که Aviate Launcher در سال ۲۰۱۳ و با سرمایه اولیه ای بالغ بر ۱/۸ میلیون دلار آغاز به کار کرد. یاهو یک سال بعد، این لانچر و تمام توسعه دهندگانش را با هزینه ای ۸۰ میلیون دلاری به خدمت خود درآورد اما در نهایت به خاطر تنظیمات اندک شخصی سازی و محدودیت ها نسبت به لانچرهای رقیب، نتوانست آن را به لانچر موفقی در بازار لانچرهای اندرویدی تبدیل کند.

توجه داشته باشید که با وجود این قطع پشتیبانی، همچنان می توانید از آن استفاده کنید اما دیگر هیچ محتوای جدیدی در پخش Smart Stream مشاهده نخواهید کرد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato