انتشار نخستین رندرها از موبایل هوشمند هواوی P20 Lite

مدتی پیش بود که کمپانی هواوی به صورت رسمی اعلام کرد در تاریخ 27 مارس باید منتظر رویدادی برای معرفی خانواده پرچمداران بعدی اش باشیم که در سه مدل P20 Plus ،P20 و P20 Lite به دست مشتریان خواهد رسید.

نکته ای که در نخستین رندرهای انتشاریافته از مدل پروتوتایپ یا آزمایشی هواوی P20 خودنمایی می کرد، بریدگی بالای نمایشگر بود که شباهت زیادی به طراحی پنل جلویی آیفون X داشت؛ از سوی دیگر چیدمان عمودی دوربین اصلی دوگانه هم طراحی تازه ترین آیفون اهالی کوپرتینو را یادآور می شد.

یکی از افشاکران خوشنام صنعت تکنولوژی که معمولاً خبرها و تصاویر موثقی منتشر می کند اخیراً به سراغ هواوی P20 Lite رفته و رندرهایی براساس اطلاعات افشایی تولید کرده که ما را با ظاهر کلی دستگاه آشنا می کنند. درست مثل تصاویر پیشین، بریدگی بالای نمایشگر، P20 را به اسنشال فون یا آیفون X شبیه کرده هرچند که سخت افزار دوربین داخل این بریدگی قطعاً مانند دوربین TrueDepth اپل پیشرفته نیست.

هواوی از مدت ها پیش خبر از توسعه تکنولوژی مشابهی به Face ID اپل داده و انتظارات را کمی نسبت به پرچمداران تازه خود بالا برده است. اگرچه هنوز توانایی های تکنولوژی تشخیص چهره هواوی دقیقاً مشخص نیست، مدل Lite احتمالاً از برخی ویژگی های آن بهره مند خواهد بود؛ به عنوان مثال قابلیت تشخیص چهره دو بعدی، شبیه به آن چیزی که وان پلاس یا سامسونگ در موبایل های فعلی خود ارائه می دهند، به هیچ وجه دور از ذهن نیست.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟