اپلیکیشن LastPass حالا از قابلیت پر کردن خودکار فرم اندروید اوریو پشتیبانی می کند

اگر از کاربران اپ مدیریت رمزعبور LastPass در اندروید اوریو هستید، خبر خوبی برایتان داریم. پشتیبانی از قابلیت بومی Autofill اوریو (پر کردن فرم ها به طور خودکار) حالا با اتمام مراحل تست به نسخه پایدار اپلیکیشن اضافه شده است.

این بدین معناست که حالا حساب کاربری شما از قابلیت پر کردن خودکار فرم های رمزعبور و تراکنش های بانکی پشتیبانی به عمل می آورد، حتی در اپلیکیشن هایی به غیر از گوگل کروم.

برای استفاده از این قابلیت لازم است که در تنظیمات لست پس آن را به طور دستی فعال کنید. برای این منظور کافیست به بخش Autofill مراجعه کرده و پس از دادن مجوزهای لازم به اپلیکیشن، سوییچ پر کردن خودکار فیلدها را فعال نمایید.

قابلیت پر کردن خودکار فیلدها در لست پس می تواند فیلدهای آدرس و کارت های اعتباری را به راحتی تشخیص داده و به طور خودکار اقدام به پر کردن آن ها کند تا برای تایپ آن ها وقت تان را تلف نکنید.

هر چند اگر از اندروید نوقا یا نسخه های قدیمی تر استفاده می کنید یا اینکه گوگل کروم مرورگر پیش فرض شماست، به خاطر عدم پشتیبانی از API این قابلیت قادر به استفاده از آن نیستید و باید همچنان از روش قدیمی accessibility-based لست پس برای پر کردن فرم ها استفاده نمایید.

برای بهره گیری از قابلیت Autofill اوریو در لست پس، می توانید نسخه ۴.۴.۱۷۴۹ اپلیکیشن را همین حالا از پلی استور دریافت کنید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟