معرفی بازی No Humanity؛ می توانید 15 ثانیه دوام بیاورید؟

معرفی بازی No Humanity؛ می توانید 15 ثانیه دوام بیاورید؟

No Humanity از آن دسته عناوینی نیست که وقتی خسته اید به سراغش بروید. حتی شاید برای مواقع بی حوصلگی هم گزینه خوبی به حساب نیاید. در واقع با یک فلپی برد دیگر طرف هستیم که با وجود گیم پلی ساده خود به قدری سخت و اعتیادآور است که گاهی اوقات آن قدر بازی می کنید و می بازید تا در نهایت از روی عصبانیت موبایل را کنار می گذارید.

در No Humanity یک هدف دارید؛ از هر چیزی که میبینید جا خالی بدهید

بخش زیادی از سختی No Humanity به چالش های پویای بازی باز می گردد. در این عنوان تنها باید انگشت تان را روی صفحه لمسی بکشید تا شخصیت اصلی حرکت کند و بنابراین خطوط سیاه به همراه وسیله هایی که به سمتش می آیند به او برخورد نکنند.

در این میان نیز باس ها را فراموش نکنید. هر چند ثانیه یک بار موجودات عجیبی در صفحه ظاهر می شوند که هر کدام از آن ها دارای رفتار متفاوت هستند، به همین خاطر در ابتدای بازی راهی جز باختن ندارید تا در دفعات بعد بتوانید حرکت اینگونه دشمنان را پیشبینی کرده و از آن ها بگریزید.

No Humanity
استودیو SweatyChair عنوانش را با ادعای بزرگی عرضه کرده است: «سخت ترین بازی».

No Humanity از دیدگاه طراحی مراحل عنوان خاصی است. در همان لحظات اولیه سرعت ظاهر شدن خطوط سیاه رنگ و حرکت اجسامی که به طرف تان می آید به قدری بالاست که با خود می گویید از این سخت تر نمی شود ولی ناگهان با ظهور غافل گیرکننده یک دشمن عظیم الجثه می فهمید که تازه اول راه بوده اید.

نکته مثبت اینجاست که با وجود تمام این سختی ها همیشه یک راه فرار وجود دارد. می دانید که اگر بیشتر دقت کنید، رکورد بهتری می زنید و به همین خاطر به تجربه خود ادامه می دهید. جدا از اینکه چون در هر بار شروع، مخاطب با یک چالش کاملا متفاوت رو به رو می شود بعید است به خاطر تکراری شدن از No Humanity دست بکشد.

No Humanity
بازی هشت جهان مختلف دارد که همه آن ها دارای درجه سختی خود هستند، اگر جهان های بالاتر را ملاک قرار دهیم No Humanity سخت ترین بازی موبایل است.

جدا از تمام این مسئله بازی قابلیتی را فراهم کرده تا طعم این سختی را در کنار بقیه بکشید. به لطف حضور بخش چند نفره، حداکثر چهار بازیکن در یک محیط قرار می گیرند و آن ها نه تنها باید مراقب شخصیت های درون بازی باشند، بلکه حالا بقیه بازیکن ها نیز اضافه شده اند.

«آیا می توانید ۱۵ ثانیه زنده بمانید؟» این سوالی است که استودیو SweatyChair در توضیحات بازی از گیمرها پرسیده و شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد ولی No Humanity به قدری پر تکاپو و چالش برانگیز است که حتی رسیدن به رکورد ۱۵ ثانیه هم حداقل در دقایق اولیه بازی ممکن نیست.

No Humanity - The Hardest Game
  • No Humanity - The Hardest Game
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: SweatyChair
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۳۷.۷ / ۲۶.۶۷ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


لینک کمکی

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato