مینی کوپر به ایران رسید؛ انگلیسی دوست داشتنی بازیگر تازه بازار خودروهای وارداتی

پرشیاخودرو بزودی حضور رسمی برند اصیل و خوشنام مینی در ایران را آغاز خواهد کرد. عضو دیگر گروه خودروسازی BMW نیز زین پس توسط پرشیاخودرو عرضه خواهد شد و علاقمندان قادر خواهند بود تا خودروهای مدرن این کمپانی اصیل جهانی را از شرکت پرشیاخودرو تهیه نمایند.

برند مینی بی شک یکی از محبوب ترین و از جمله ی موفق ترین خودروسازان تاریخ می باشد. تاریخ تاسیس این برند به سال ۱۹۵۹ برمیگردد و در حقیقت این احساس نیاز به خودروهای کم مصرف و پربازده بود که موجبات خلق این برند اصیل و چابک را بوجود آورد.

مینی ایران

برندی که در طول تاریخ ۵۹ ساله خود افتخارات فراوانی را کسب کرده و از سال ۱۹۹۴ توسط گروه خودروسازی BMW آلمان خریداری شد. در طول ۱۸ سال مالکیت این گروه خودروسازی خلاق، مینی پیشرفت های فراوانی را تجربه کرد و ۹ مدل خودرو را روانه بازارهای جهانی نمود.

شرکت پرشیاخودرو با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای BMW، امسال موفق شد تا مقدمات عرضه برند MINI را در کشور فراهم آورد.

۳ مدل محبوب این برند اصیل بزودی توسط پرشیاخودرو رونمایی خواهند شد و پس از رونمایی در دفتر مرکزی و نمایندگی های منتخب آن قابل عرضه خواهد بود.

شرکت پرشیاخودرو با داشتن شبکه گسترده نمایندگان در سراسر کشور و تجربه موفق در ارائه برند BMW، برنامه استراتژیک کاملی را تدوین نموده تا علاقمندان به این برند بتوانند با خیال آسوده از این خودروهای مدرن استفاده نمایند.

گفتنی است که از نظر فنی اشتراکات بسیار زیادی بین خودروهای مینی و ب ام و وجود دارد و در واقع برخی از مدل های اقتصادی و کوچک ب ام و بر روی پلت فرم های مربوط به مینی ساخته می شوند و بنابراین می توان گفت که از حیث خدمات پس از فروش و تامین قطعات پتانسیل مناسبی برای عرضه خودروهای مینی در ایران وجود دارد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟