بازی انحصاری هورایزن زیرو داون بیش از 7 میلیون کپی فروخته است

بازی انحصاری هورایزن زیرو داون بیش از 7 میلیون کپی فروخته است

درست یک سال پیش در چنین روزهایی بود که «هورایزن زیرو داون»، بازی تحسین شده استودیوی گوریلا گیمز عرضه شد. حالا که یک سال از عرضه بازی می گذرد، سازندگان در بیانیه ای غافلگیرکننده خبر از فروش ۷.۶ میلیون واحدی هورایزن در سراسر جهان داده اند که رقمی تحسین برانگیز برای یک عنوان انحصاری به حساب می آید.

هورایزن با دستیابی به این فروش، حالا موفق ترین فرنچایز جدید پلی استیشن ۴ به حساب می آید. ناگفته نماند که این بازی در دو هفته نخست عرضه هم ۲.۶ میلیون واحد فروخته بود. هرمن هولست، موسس استودیوی گوریلا گیمز ضمن بیان این خبر می گوید:

ما اهداف جاه طلبانه و بزرگی برای هورایزن زیرو داون داشتیم و هرچه به زمان عرضه نزدیک تر می شدیم،؛ می دانستیم که مردم به وجد خواهند آمد؛ اما مشاهده چنین فروشی حقیقتاً دیوانه وار است.

از زمان عرضه بازی، میلیون ها بازیکن به "ایلوی" پیوسته اند تا از اسرار "پیشینیان" پرده بردارند. امیدوارم این بازیکنان به همان اندازه که ما از ساخت بازی لذت بردیم از تجربه اش لذت برده باشند.

استودیوی گوریلا گیمز برای جشن گرفتن موفقیت خود، چندین آواتار و یک تم رایگان در اختیار دارندگان پلی استیشن ۴ قرار داده و فروشگاه PlayStation Gear نیز محصولات فیزیکی مرتبط به هورایزن زیرو داون را با تخفیف به فروش می رساند. در نهایت گفتنی است که با اعلام این خبر، دنباله دار شدن فرنچایز هورایزن محتمل تر از هر زمان دیگر به نظر می رسد و قطعاً طی سال های پیش رو، شاهد ماجراجویی های بیشتر ایلوی در جهانی خواهیم بود که ربات های غول پیکر بر آن حکمرانی می کنند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato