تاریخ عرضه بازی انحصاری Detroit: Become Human بالاخره مشخص شد

استودیوی Quantic Dream بالاخره از تاریخ عرضه بازی داستان-محور و پادآرمان شهری مورد انتظار خود، Detroit: Become Human برای کنسول پلی استیشن ۴ رونمایی کرد و این تاریخ، از آنچه ممکن است انتظار داشته باشید زودتر است.

دیوید کیج، کارگردان دیترویت اخیراً پستی در پلی استیشن بلاگ ایجاد کرد و خبر از عرضه بازی در تاریخ ۲۶ مه (۴ خرداد ماه) داد. استودیوی Quantic Dream پیشتر و در جریان رویداد PSX 2017 اعلام کرده بود که دیترویت در فصل بهار پیش رو روی پلی استیشن ۴ عرضه می شود اما هیچ تاریخ دقیقی ارائه نکرد.

دیترویت برای نخستین بار در سال ۲۰۱۵ رونمایی شد، با این حال ریشه هایش به دموی فنی «Kara» باز می گردد که پروژه ای آزمایشی برای Quantic Dream بود و تکنولوژی های این استودیو در اسکن حرکات بدن و چهره را به نمایش می گذاشت. در دیترویت گیمر کنترل سه اندروید به نام های کانر، کارا و مارکوس را برعهده می گیرد که برای حقوق اندرویدها در شهر می جنگند.

درست مثل بازی های قبلی Quantic Dream همچون هوی رین و بیاند، انتخاب های بازیکن باعث شکل گیری داستان و اتفاقات مربوط به هر شخصیت می شوند و در نهایت داستان را به روندی متفاوت با سایر بازیکنان منتهی خواهند کرد. Detroit: Become Human به صورت انحصاری برای کنسول های خانواده پلی استیشن ۴ سونی عرضه می شود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟