همه چیز درباره آیفون 13
نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان

نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان

موسسه با سابقه و قدیمی دکرا (DEKRA) که به تحقیق و ارزیابی در زمینه خودرو مشغول است، اخیرا گزارش خودروهای دست دوم را برای سال ۲۰۱۸ منتشر کرده تا همانند سال های گذشته خریداران چنین مدل هایی بتوانند انتخابی آگاهانه تر و هوشمندانه تر داشته باشند.

dekra

نتایج تحقیق این موسسه برلینی نشان می هند که در ۵ کلاس از ۹ کلاس ارزیابی شده، نماینده ای از آئودی به عنوان قابل اعتمادترین دست یافته است. بر این اساس در کلاس اتومبیل های مینی یا کوچک مدل A1، در کلاس اتومبیل های کامپکت مدل A3، در کلاس اتومبیل های سایز متوسط مدل A4، در کلاس اتومبیل های اسپرت/کابریو مدل TT و در کلاس بالاتر از متوسط مدل A6 بهترین مدل های دست دوم انتخاب شده اند.

2017_audi_a6

کارشناسان موسسه دکرا برای رتبه بندی خودروها در دو سال گذشته حدود ۱۵ میلیون بررسی انجام داده و با ثبت و ضبط ایرادات هر مدل در نهایت نتایج ارزیابی خود را منتشر کرده اند. البته ناگفته نماند در این ارزیابی ایراداتی مثل تیغه های برف پاک کن چروکیده و سطح صاف تایرها که ناشی از شرایط نگهداری نامناسب توسط مالکین بوده اند، لحاظ نشده اند.

Audi-A3_Cabriolet-2017

مهم ترین فاکتور برای کارشناسان دکرا میزان مسافت پیموده شده برای خودروها بدون توجه به سال ساخت بوده است. برای این کار چهار بازه بین صفر الی ۲۰۰ هزار کیلومتر تعیین شده؛ هر مدلی که توانسته در تمامی این بازه ها بهتر از رقبا ظاهر شود، به عنوان برنده کلاس خود دست یافته است. البته حداقل باید ۱,۰۰۰ دستگاه از هر مدل تحت ارزیابی دکرا قرار می گرفتند تا واجد شرایط باشند.

car-mileage

آقای پیتر مارتنز (Peter Mertens) مدیر بخش توسعه فنی آئودی در این باره گفته:

این نتیجه فوق العاده تاییدی است بر کیفیت و اطمینان بالای محصولاتمان. ما مطمئن هستیم که موفقیت نسل کنونی هر مدل در نسل بعدی نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

ناگفته نماند آئودی در ارزیابی با کیفیت ترین برندهای خودرویی نشریه Consumer Reports نیز بسیار خوب ظاهر شده و توانسته بعد از جنسیس در رتبه دوم قرار بگیرد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato