بازی جدید سازنده 41148 معرفی شد

بازی جدید سازنده 41148 معرفی شد

نزدیک به دو سال از عرضه آخرین قسمت ۴۱۱۴۸ می گذرد. در این مدت مهدی فنایی هر چهار اپیزود بازی را در قالب پکیجی رایگان ابتدا در مارکت های ایرانی و سپس گوگل پلی منتشر کرد. اتفاقی که با استقبال بازیکن های خارجی رو به رو شد و تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار نفر ۴۱۱۴۸ را از طریق پلی استور دانلود کرده اند.

۴۱۱۴۸ پشت سر شمشیر تاریکی، دومین بازی موبایل موفق ایرانی در بازارهای خارجی است

اما ۴۱۱۴۸ تنها پروژه ای نبود که «مهدی فنایی»، سازنده بازی، در این مدت روی آن کار می کرد. در کنار ساخت نسخه انگلیسی ۴۱۱۴۸، فنایی استارت ساخت بازی جدیدش را نیز زده بود و امروز برای اولین بار در دیجیاتو شاهد رونمایی از این عنوان مورد انتظار هستیم.

ساخته جدید مهدی فنایی ۱:۰۱۱ نام دارد و داستان دختری را روایت می کند که از افراط گرایی مردم خود خسته شده و قصد دارد خود را به سرزمینی آزاد برساند، در حالی که برای رسیدن به نور باید از دل تاریکی گذشت. همانند بازی قبلی این توسعه دهنده، ۱:۰۱۱ هم عنوانی ماجراجویی است.

41148-1:011
۴۱۱۴۸ با این روندی که طی می کند، احتمالا به زودی به رقم یک میلیون دانلود در گوگل پلی خواهد رسید. رقمی که ساخته مهدی فنایی را به یکی از موفق ترین عناوین ماجراجویی گوگل پلی تبدیل خواهد کرد.

با این تفاوت که سازنده از اکشن بیشتری استفاده کرده و جدا از حل معماهای مختلف، در بازی باید با هیولاهای گوناگونی مبارزه کنید. هنوز اطلاعات زیادی از گیم پلی و گرافیک در دسترس نیست ولی با توجه به تصاویر بازی می توان حدس زد که حداقل از نگاه طراحی هنری ۱:۰۱۱ راه ۴۱۱۴۸ را ادامه می دهد.

۱:۰۱۱ از معدود بازی های ایرانی است که نقش اصلی آن را یک زن به عهده دارد

فنایی برنامه دارد تا عنوان جدیدش را اواخر تابستان ۹۷ برای اندروید منتشر کند ولی به خاطر مکانیزم های پیچیده تر ۱:۰۱۱ نسبت به ۴۱۱۴۸ امکان تاخیر بازی وجود دارد. البته دارندگان دیوایس های اندرویدی تنها بازیکن هایی نیستند که دستپخت جدید سازنده ۴۱۱۴۸ را تجربه می کنند.

۱:۰۱۱ علاوه بر اندروید روی ویندوز و iOS هم عرضه خواهد شد. این اولین بار است که یکی از بازی های فنایی را روی آی دیوایس ها میبینیم و با توجه به پرسشی که از او داشتیم، پورت iOS بازی ۴۱۱۴۸ نیز در برنامه های او قرار دارد. فقط به خاطر پروسه ساخت ۱:۰۱۱، نسخه iOS هر دو بازی به بعد از ساخت اپیزود اول ۱:۰۱۱ موکول شده است.

1:011
به عکس اصلی مطلب نگاه کنید و سپس دوباره این تصویر را ببینید؛ چه بر سر چشم شخصیت اصلی آمده است؟

همچنین به واسطه موفقیت های ۴۱۱۴۸ در بازار جهانی، اگر ساخت ۱:۰۱۱ به خوبی پیش برود بعد از انتشار هر اپیزود نسخه انگلیسی آن نیز در مارکت های جهانی عرضه می شود. در حال حاضر ۱:۰۱۱ برای عرضه در چهار قسمت برنامه ریزی شده و اپیزودهای جدیدتر به عنوان آپدیتی برای قسمت اول عرضه می گردند.

کیفیت بالای ۴۱۱۴۸ و اطلاعات کنجکاو برانگیز ۱:۰۱۱، ساخته جدید مهدی فنایی را تبدیل به یکی از مورد انتظارترین عناوین ایرانی کرده و اگر هنوز دست به تجربه ۴۱۱۴۸ نزده اید، حالا فرصت مناسبی است تا این عنوان ماجراجویی را بازی کنید.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato