همه چیز درباره آیفون 13
گلکسی اس 9 پیش فروشی در حد نسل پیشین را تجربه کرده است

گلکسی اس 9 پیش فروشی در حد نسل پیشین را تجربه کرده است

سامسونگ در ۶ اسفند ماه از موبایل های سری گلکسی اس ۹ رونمایی کرد و امکان پیش خرید آنها نیز ابتدا برای کاربران کره جنوبی فراهم شد؛ موبایل هایی که بر اساس گزارش منابع کره ای تعداد پیش فروش شان مشابه با سری گلکسی اس ۸ بوده است.

این موضوع که توسط یکی از منابع نزدیک به کارخانه های سامسونگ منتشر شده، اشاره داشته که پرچمداران پیشین که در سال ۲۰۱۷ معرفی شده بودند، در ۴۸ ساعت اولیه از شروع پیش فروش، در حدود ۵۵۰ هزار واحد فروش داشته اند. بر این اساس اعلام شده که پرچمداران جدید نیز در همین حدود یا کمی کمتر پیش فروش شده اند.

سری گلکسی اس ۸ موفق شده بود تمامی رکوردهای میزان سفارش های موبایل های پیشین سامسونگ را بشکند. البته به ادعای وبسایت اندروید هدلاینز به نظر نمی رسد که سری گلکسی اس ۹ بتوانند از رکورد پیشین فراتر روند.

البته این مسئله که سامسونگ نیز هنوز میزان پیش فروش های گلکسی اس ۹ را اعلام نکرده گمانه زمانی ها در مورد پیش فروش کمتر نسبت به نسل پیشین را بیش از پیش تقویت می کند.

گلکسی اس ۹

همچنین برخی از تحلیلگران حوزه صنعت ادعا کرده اند مشکلاتی که برای گلکسی نوت ۷ پیش آمد، موجب روی آوردن کاربران به گلکسی اس ۸ و افزایش میزان فروش آن شد؛ مشکلاتی مرتبط با باتری که مدتی بعد سامسونگ موفق شد با راه اندازی فرایند آزمایش های پیشرفته ۸ مرحله ای از تکرار آنها جلوگیری کند.

البته در عین حال نباید این مسئله را فراموش کنیم که در سال های اخیر کاربران موبایل ها محافظه کار تر شده اند و برای مدت طولانی تری تلفن های هوشمند خود را نگه می دارند و دیرتر اقدام به خرید نمونه های جدید می کنند. لذا تعجبی ندارد اگر شاهد ثابت ماندن فروش موبایل ها یا حتی کاهش آنها در ماه ها و سال های آتی باشیم.

سامسونگ پیش از این اعلام کرده که انتظار دارد سری گلکسی اس ۹ در یازده ماه ابتدایی عرضه به بازار بهتر از سری گلکسی اس ۸  که بر اساس تخمین ها در دوره زمانی مشابه فروشی ۳۷ میلیون واحدی داشته به فروش برسد. در صورت دستیابی به این هدف، سری گلکسی اس ۹ در میان سایر رقبای اندرویدی بیشترین میزان فروش را تجربه خواهند کرد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato