ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

احتمال تولید پیکاپ بی ام و برای رقابت با مرسدس بنز X Class

در سال های گذشته، بی ام و چند نمونه وانت پیکاپ کانسپت طراحی کرده و‌ پیکاپ M3 یکی از آن هاست. باور این که سازنده خودرو هایی چون M3 E30 و M5 E39 دست به ...

آرمین نعم الحبیب
نوشته شده توسط آرمین نعم الحبیب | ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۰

در سال های گذشته، بی ام و چند نمونه وانت پیکاپ کانسپت طراحی کرده و‌ پیکاپ M3 یکی از آن هاست. باور این که سازنده خودرو هایی چون M3 E30 و M5 E39 دست به ساخت یک وانت پیکاپ بزند کمی سخت است اما این مسئله در صورت پا فشاری بخش استرالیایی بی ام و می تواند به واقعیت بدل شود.

در گفت و گو با Marc Werner رئیس بی ام و استرالیا، وی نیاز به خودرویی مناسب از طرف این کمپانی در پاسخ به خودرو مرسدس بنز X Class را لازم عنوان کرده و صحبتش را این طور ادامه داد: ما به پا فشاری خود برای تولید و توسعه خودرویی پیکاپ ادامه خواهیم داد، چرا که کمپانی به چنین خودرویی نیاز دارد.

در همین زمان که ما صحبت می کنیم تحقیقات در مورد صلاحیت سرمایه گذاری روی چنین خودرویی در دست بررسی است اما هرگونه صحبت قطعی در مورد سرنوشت چنین ایده ای بسیار عجولانه خواهد بود.

از دیدگاه وی، احترام به نیاز مشتری اهمیت زیادی دارد، پس اگر مشتریان خواهان وانت پیکاپی از برند بی ام و هستند این کمپانی باید آن را تولید کند. وی در ادامه گفت: در کنار اهمیت به مشتریان باید تناسب بین محصول جدید و هویت برند نیز وجود داشته باشد.

از نظر Marc Werner در دنیای مهندسی هر احتمالی وجود دارد. پس بهتر است به تولید چنین خودرویی از سوی بی ام و امیدوار باشیم. دو دهه قبل حتی فکر کردن به تولید وانت پیکاپ توسط بی ام و احمقانه به نظر می رسید.

اما پس از عرضه موفقیت آمیز X5 در 1999، تبدیل X1 به کراس اووری دیفرانسیل جلو و ارائه محصولات گوناگون در تقریباً تمام سگمنت ها، هیچ بعید نیست تا باواریایی ها به دنبال تجربه ای جدید و متفاوت باشند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Ali Kharaman
    Ali Kharaman | ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

    پافشاری فقط مدیران ایران خودرو برای ساخت اریسان از روی پیکان بار

مطالب پیشنهادی