نینجا مسابقات فورتنایت برگزار می‌کند؛ رقابت جدی بازی‌های بتل‌رویال

تایلر بلوینز (Tyler Blevins) معروف به Ninja، استریمر و ستاره سابق صحنه رقابتی بازی Halo و کسی که فورتنایت را به محبوب ترین بازی توییچ تبدیل کرد اعلام کرده که در ماه آینده یک تورنمنت برای بازی فورتنایت و در آمریکا برگزار خواهد کرد و خود او هم در آن شرکت می کند.

Ninja برای برگزاری این مسابقات با Esports Arena همکاری خواهد کرد. این تورنمنت در ۲۱ آپریل در لاس وگاس آغاز خواهد شد. البته فرمت تورنمنت کمی با مسابقات معمول متفاوت است. در این تورنمنت ۱۰ بازی برگزار خواهد شد و نفر اول هر کدام از این بازی ها ۵,۰۰۰ دلار جایزه دریافت خواهد کرد. یعنی جایزه کامل تورنمنت در مجموع ۵۰,۰۰۰ دلار است که تمامی آن توسط Ninja تهیه شده است. اگر خود Ninja برنده هر کدام از بازی ها شود ۲,۵۰۰ دلار از مبلغ جایزه به خیریه تعلق خواهد گرفت و ۲,۵۰۰ دلار دیگر به جایزه بازی بعد اضافه خواهد شد.

قرار گرفتن بازیکنان در برابر Ninja و بازی برای پول ایده بسیار جالبی است و ظرفیت رقابتی بازی فورتنایت را به چالش خواهد کشید. البته اپیک گیمز تا به حال برنامه ای برای ورود به ورزش های الکترونیکی نداشته است و تورنمنت های آنلاین کوچک تنها پلتفرم رقابتی بازی تا به اینجای کار بوده اند.

این می تواند در آینده باعث عقب افتادن فورتنایت از دیگر بازی های بتل رویال شود. پابجی مسابقات مختلفی را در کشورهای مختلف برگزار کرده و به نتیجه رسیده و از سمت دیگر H1Z1 هم در حال راه اندازی یک لیگ آنلاین است. بنابراین تورنمنت برگزار شده توسط Ninja آزمایش خوبی برای پتانسیل بازی فورتنایت در سطح حرفه ای است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟