آیفون خمیده اپل را به اولین شرکت تریلیون دلاری دنیا تبدیل می‌کند؟

آیفون خمیده اپل را به اولین شرکت تریلیون دلاری دنیا تبدیل می‌کند؟

چندی پیش شایعاتی منتشر شد که خبر می‌ داد اپل در حال بررسی و تولید نمونه‌ های آزمایشی از آیفون‌ هایی با لبه‌ی خمیده است. حال یک تحلیلگر ادعا کرده که ظهور آیفون خمیده ، اپل را به اولین شرکت تریلیون دلاری دنیا تبدیل خواهد کرد.

طی سال گذشته میلادی، اپل با رونمایی از طراحی آیفون X استراتژی تازه ای در پیش گرفت و به نظر می‌رسد این روند نو، در طراحی و تولید آیفون‌های بعدی نیز به کار گرفته شود. بنابر گزارش اخیر وب سایت بلومبرگ، اپل به استفاده از تکنولوژی نمایشگر پیشرفته تری روی آورده که تجربه‌ی تعاملی‌تر ارائه خواهد داد. نمایشگرهای جدید اپل قرار است از بخش های بالایی و پایینی به سمت داخل خمیده شوند.

حال با مطرح شدن شایعات تولید آیفون خمیده ، یک تحلیلگر ادعا کرده که این مدل تلفن هوشمند بالاخره می‌تواند ارزش اپل را به یک تریلیون دلار برساند. به باور «دانیل ایوز» با ظهور چنین آیفون‌ هایی، اپل قادر خواهد بود تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی ارزش خود را حداقل به یک تریلیون دلار برساند.

وی در این باره می‌گوید:

«من معتقدم که آیفون‌ جدید با نمایشگر‌ های اولد خمیده می‌تواند تاثیر شگرفی بر طرفداران اپل بگذارد تا گجت ‌های خود را برای سال ۲۰۱۹ میلادی ارتقا دهند. به تخمین من ۳۵۰ میلیون کاربر آیفون تا سال ۲۰۱۹، موبایل هوشمند خود را ارتقا خواهند داد.»

اکنون هر ارزش اپل در بازار بورس آمریکا به نرخ ۱۷۰ دلار در حال معامله است و بدین ترتیب ارزش کنونی کمپانی کوپرتیونی ۸۶۲ میلیارد دلار است. به همین دلیل است که عرضه‌ی آیفون‌ هایی متفاوت‌ تر از همیشه می‌تواند دستیابی به ارزش یک تریلیون دلار را به این شرکت آسان کند. البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست چرا که هنوز تولید آیفون خمیده اپل تایید نشده‌ است.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato