ژست های عجیب زاکربرگ در سنا دستمایه شوخی کاربران شد

ژست های عجیب زاکربرگ در سنا دستمایه شوخی کاربران شد

ژست های عجیب زاکربرگ در سنا دستمایه شوخی کاربران شد

مارک زاکربرگ روز گذشته برای پاسخ به سوالات نمایندگان در رابطه با رسوایی هایی اخیر فیسبوک در سنای آمریکا حاضر شد اما ظاهر ربات مانند و ژست های او خبرساز شده و برخی کاربران آن را دستمایه طنز قرار داده اند.

مارک زاکربرگ
چهره واقعی VS پروفایل فیسبوک

مدیرعامل فیسبوک که به خاطر رسوایی هایی اخیر این شرکت در رابطه با استفاده موسسه کمبریج آنالیتیکا از اطلاعات شخصی ۸۷ میلیون نفر برای تاثیرگذاری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روزهای سختی را پشت سر می گذارد، به دعوت «کمیته بازرگانی و انرژی ایالات متحده» به سنا رفته بود.

مارک زاکربرگ
وقتی می خوای ثابت کنی ربات نیستی
مارک زاکربرگ
یعنی باید پنج ساعت دیگه با این همه پیرمرد سرو کله بزنم؟

او که ابتدا با روی گشاده به این جلسه آمده بود با پذیرش ضعف و کم کاری های موجود، بر تلاش برای برطرف کردن آنها تاکید کرد. با این حال ماراتن ۵ ساعته این نشست که برای سناتورها امری عادی به شمار می رود، با طرح سوالات بیشتر  همراه بود و به نظر این مساله بر توان وی برای حفظ ظاهر و تا حدودی اثر گذار بود.

مارک زاکربرگ
امیدوارم زاکربرگ مثل برگه های خودش از اطلاعات ما دفاع نکنه (عکاسان در حال تصویربرداری از اسناد شهادت زاکربرگ)
مارک زاکربرگ
حضور فردی با ظاهر ترول روسی در جلسه سنا

زاکربرگ بخشی از این جلسه را به خوبی مدیریت کرد اما سوال سناتور «دیک دوربین» در مورد اینکه آیا وی حاضر است نام هتلی را که شب گذشته در آن اقامت داشته یا فردی را که هفته گذشته با وی در ارتباط بوده بگوید و امتناع زاکربرگ از پاسخگویی، وزنه را تا حدودی به سود نمایندگان تغییر داد.

مارک زاکربرگ
همیشه با خودم می گفتم این زاکربرگ رو کجا دیدم

علاوه بر این برخی نمایندگان از مشاوران زبده ای برای طرح سوالات کمک گرفته بودند و با طرح سوالاتی از قبیل امکان ردیابی داده های مرورگر کاربران در صورت آفلاین بودن آنها و جمع آوری وسیع اطلاعات توسط اپلیکیشن های دیگر که مارک زاکربرگ جوابی برای آنها نداشت، باعث تعجب وی شدند.

مارک زاکربرگ
اصلا شماها می دونین که من فیسبوک رو از تو خوابگاه ساختم؟

با فروکش کردن سر و صداهای اولیه این رسوایی کاربران آمریکایی تصاویر منتشر شده از مدیرعامل فیسبوک در جلسه سنا را دستمایه طنز قرار دادند که برخی از آنها ارائه شده اند.

مارک زاکربرگ
وقتی می دونی یه کاری کردی که گندش بالا اومده
مارک زاکربرگ
وقتی بابام برای بار پنجاهم میپرسه چجوری باید عکس رو با موبایل بفرستم

 

مارک زاکربرگ
ملت شرمنده ام

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل