تعمیرکاران کامپیوتر از خاطرات جالبشان می گویند

تعمیرکاران کامپیوتر از خاطرات جالبشان می گویند

تعمیرکاران کامپیوتر از خاطرات جالبشان می گویند

تکنسین ها قشری از جامعه هستند که به اقتضای سروکار داشتن با بخش بزرگی از مردم، اغلب به موارد جالبی برمی خورند. این مساله شامل خراب شدن کامپیوترها به خاطر مسائل عجیب و سرو کله زدن با کاربرانی می شود که از مفاهیم ابتدایی کامپیوتر هم سر در نمی آورند.در ادامه مطلب برخی از این خاطرات جالب ارائه شده اند.

معلم یکی از مدارسی که لپ تاپ هایشان را از ما خریده بودند ۱۷ دستگاه از آنها با هم برای ما ارسال کرده و مدعی شد که شما با نصب یک به روزرسانی آنها را از کار انداخته اید و خودتان هم باید تعمیرش کنید. پس از اینکه لپ تاپ ها به دست ما رسید فهمیدیم که این خانم معلم تمام دانش آموزان را به همراه لپ تاپ ها برای مطالعه آب و هوا زیر باران برده است.

یکی دیگر از این تکنسین ها شرایطی را که مجبور بوده علاوه بر تعمیرکار نقش جانور شناس هم بازی کند شرح داده:

یکی از بدترین مواردی که با آن برخورد داشته وجود تعداد بسیار زیادی کرم در کامپیوتر بوده

فرد دیگری هم به وجود موش زنده در سیستم اشاره کرده که به گفته مشتری قرار بوده غذای مار شود اما از مهلکه فرار کرده بود.تعمیرکار کامپیوتر بدترین مورد اما به تکنسین دیگری تعلق می گیرد:

مشتری با یک PC بسیار قدیمی وارد فروشگاه شد که سنگین هم به نظر می رسید. کامپیوتر را به انتهای تعمیرگاه برده و برای پرسیدن چند سوال پیش او برگشتم که در همین حین همکارم جیغ بسیار بلندی کشید.

با عجله به انتهای تعمیرگاه برگشتم تا ببینیم چه خبر شده که دیدم به سوسکی بسیار بزرگ اشاره می کند که انگار از جنگل های ماداگاسکار آمده بود. به هر حال سوسک بخت برگشته را کشتم اما چند دقیقه بعد سر و کله یکی دیگر پیدا شد .اصلا نمی دانستیم این سوسک ها از کجا آمده اند اما زمانی که کامپیوتر قدیمی را باز کردیم  با تعداد زیادی از آنها مواجه شدیم که آنجا  لانه کرده بودند؛  هنوز هم کابوس آن کامپیوتر را می بینم.

تعمیرکار کامپیوترظاهرا وجود مواد مختلف از ذرت و ساندویچ گرفته تا مواد غذایی دیگر در کیس برای تکنسین ها به امری روزمره تبدیل شده است. یکی دیگر از این تعمیرکاران از سختی هایی که مشتریش برای خارج کردن فلاپی از کیس کشیده می گوید:

مدت ها قبل کامپیوتر تازه به بازار آمده بود و کمتر کسی از آن سر درمی آورد. یکی از مشتریان پس از وارد کردن فلاپی به کیس برای خارج کردن آن کره مایع را وارد محفظه کرده بود تا فلاپی چرب شود و با انبر آن را بیرون بکشد، غافل از اینکه کلید کنار درگاه فلاپی برای همین منظور ساخته شده

یکی دیگر از این تکنسین ها از نبش قبر کامپیوترها گفته است:

سال ها قبل فردی با دو کامپیوتر دسکتاپ وارد شد که داخل، خارج و همه جای آن چنان کثیف و گل آلود بود که انگار یک نفر عمدا آنها را به این روز انداخته. وقتی از مشتری سوال کردیم رک و پوست کنده به ما جواب داد که به چت کردن همسرش مشکوک شده و از روی عصبانیت هر دو کامپیوتر را در حیاط پشتی خانه چال کرده اما بعد از اینکه عقلش سر جایش برگشته آن را دوباره بیرون آورده است.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل