ابتکار تازه ایلان ماسک اشک شوق را به چشمان جرج آر. آر. مارتین می‌آورد

ابتکار تازه ایلان ماسک اشک شوق را به چشمان جرج آر. آر. مارتین می‌آورد

در سال ۲۰۱۸ به سر می بریم؛ زمانی که تقریباً هر اختراع عجیبی می تواند عملی شود. ولی خدا می داند که در عصر فعلی، ما به هیچ چیز به اندازه یک اژدهای سایبورگ نیاز نداریم. هم شما این را می دانید و هم من. اما تنها یک میلیاردر ابرشرور در جهان است که شجاعت کافی برای ساخت چنین چیزی را دارد.

ایلان ماسک، کسی که احتمالاً وقت زیادی برای خوش گذرانی ندارد و پولش از پارو بالا می رود، بالاخره در حال ساخت یک اژدهای سایبورگ است؛ چیزی که قطعاً می خواهیم و به آن نیاز داریم.

اوه راستی، من دارم یه اژدهای سایبورگ می سازم

فعالان صنعت تکنولوژی هر از چندگاهی درباره ایده های بزرگی که برای آینده دارند رویاپردازی می کنند؛ اما ایلان ماسک مرد عمل است. فقط کافی است به کلاه ها و شعله افکن هایی که او به جوامع بشری اعطا کرده نگاه کنید.

البته همه ما می دانیم که وقتی ایلان ماسک می گوید در حال ساخت یک اژدهای سایبورگ است، احتمالاً به یک عبارت رمزی برای تبدیل کردن اتومبیل های مدل X تسلا به جی مترو سوزوکی اشاره دارد، یا شاید موضوع به کپسول های دراگون اسپیس اکس مرتبط باشد؛ در هر صورت این خبر تنها یک سوال را در ذهن مشتریان کمپانی زیر نظر ماسک به وجود می آورد: «اتومبیل تسلا مدل ۳ من چه شد؟»

تنها چیزی که باعث می شود صبح ها از تخت بیرون بیاییم و سختی های جهان را تحمل کنیم، امید به این موضوع است که جایی در اعماق اقیانوس اطلس، ماسک در حال ساخت یک اژدهای رباتیک و هیبریدی است که در نهایت به بهترین دوست دواین جانسون تبدیل خواهد شد. خدا می داند که جهان چقدر به این اختراع نیاز دارد.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato