مایکروسافت پیش نمایش آفیس 2019 را منتشر کرد

مایکروسافت پیش نمایش آفیس 2019 را منتشر کرد

مایکروسافت پیش نمایش قابلیت ها و امکانات آفیس ۲۰۱۹ را برای مشتریان تجاری منتشر کرده که برخی گزینه های موجود در آفیس ۳۶۵ پرو پلاس را نیز شامل می شود.

مجموعه آفیس ۲۰۱۹ شامل اپلیکیشن های وُرد، اکسل، پاورپوینت، و اوت لوک در کنار ورژن سرور Exchange ،Sharepoint و اسکایپ سازمانی خواهد بود.

این به روزرسانی ویژگی های نشانه گذاری دستی بهبود یافته از قبیل حساسیت فشار و افکت های متنوع را در تمام اپلیکیشن ها به همراه می آورد که امکان یادداشت برداری و ترسیم اشکال را به صورت طبیعی تر را فراهم می کند.

علاوه بر این می توان به تقویت تجزیه و تحلیل داده ها در اکسل به لطف فرمول ها، چارت ها و ادغام Power BI در کنار قابلیت های ارائه پیچیده در پاورپوینت مثل Morph و Zoom اشاره کرد.آفیس 2019این مجموعه نرم افزاری تنها روی ویندوز ۱۰ پشتیبانی شده و با دستگاه های مبتنی بر ویندوز ۷ یا ویندوز ۸.۱ سازگاری ندارد. کمپانی ردموندی با توسعه این نسخه ویندوزی از آفیس ۲۰۱۹ کسب و کارهایی را هدف قرار داده که آفیس ۳۶۵ را نصب نکرده اند. نسخه جداگانه ای از آفیس ۲۰۱۹ نیز برای سیستم های مبتنی بر macOS توسعه پیدا خواهد کرد.

آفیس ۲۰۱۹ از مزایای قابلیت Click-to-Run که نخستین بار در نسخه ۲۰۱۳ معرفی شد بهره می برد. C2R شامل به روزرسانی های ماهانه، اپلیکیشن های به روز حین نصب، کاهش مصرف شبکه از طریق فناوری بهینه سازی دانلود ویندوز ۱۰ و ارتقای آسان به آفیس ۳۶۵ پرو پلاس است.

مایکروسافت در سال های روی آفیس ۳۶۵ متمرکز شده با این حال به توسعه مجموعه آفیس نیز اهمیت می دهد چرا که برخی مشتریان هنوز آمادگی حرکت به سمت پردازش ابری را ندارند.

کمپانی سازنده آفیس ۲۰۱۹ را تا اوایل زمستان منتشر خواهد کرد و آنگونه که به نظر می رسد اغلب مشتریان آن کسب و کارهایی هستند که تاکنون اقدام به خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ نکرده اند.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato