جزییات سرویس آنلاین نینتندو سوییچ منتشر شد

جزییات سرویس آنلاین نینتندو سوییچ منتشر شد

جزییات سرویس آنلاین نینتندو سوییچ منتشر شد

مطابق قولی که پیش از این نینتندو داده بود، اطلاعات بیشتری از سرویس آنلاین کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد که در ماه سپتامبر سال جاری کارش را آغاز می کند. با توجه به پستی که در سایت نینتندو منتشر شده، این سرویس از سیستم ابری برای ذخیره فایل های بازی ها استفاده می کند.

این خبر از آن جایی بسیار مهم است که دیگر نباید نگران از دست دادن فایل های خود در بازی های سوییچ باشید. چنین قابلیتی پیش از این روی سرویس های ایکس باکس لایو گلد، پلی استیشن پلاس، استیم و دیگر سرویس های مشابه وجود داشت.

همچنین در هنگام عرضه این سرویس به مجموعه ای از ۲۰ بازی NES دسترسی خواهید داشت. در حال حاضر نام ۱۰ بازی از این لیست منتشر شده است:

  • Soccer
  • Tennis
  • Donkey Kong
  • Mario Bros.
  • Super Mario Bros.
  • Balloon Fight
  • Ice Climber
  • Dr. Mario
  • The Legend of Zelda
  • Super Mario Bros. 3

طبق اعلام نینتندو، تمام بازی های کلاسیک NES از قابلیت های آنلاین پشتیبانی می کنند. برای مثال می توانید در بازی خاصی با دوستانتان رقابت یا همکاری کنید، بازی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از قابلیت تقسیم صفحه نمایش استفاده کنید.

نینتندو سوییچ

سرویس آنلاین نینتندو سوییچ در ابتدا برای سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده بود اما آغاز کار آن با تاخیری نسبتاً طولانی تا سپتامبر سال ۲۰۱۸ عقب افتاد. حق اشتراک این سرویس برای یک ماه ۴ دلار، برای سه ماه ۸ دلار و برای یک سال ۲۰ دلار قیمت خواهد داشت. البته سرویس خانواده با پشتیبانی از ۸ حساب کاربری ۳۵ دلار قیمت دارد.

این رقم ها در مقایسه با هزینه ۶۰ دلاری برای حق اشتراک سرویس های پلی استیشن پلاس و ایکس باکس لایو گلد، منصفانه به نظر می رسند.

از زمان عرضه نینتندو سوییچ، تجربه بازی ها به صورت آنلاین رایگان بوده است و این روند در سپتامبر سال جاری میلادی تغییر خواهد کرد. در آن زمان شما برای تجربه بازی هایی مانند Mario Kart Deluxe 8 و Splatoon 2 و دیگر بازی های آنلاین سوییچ، نیاز به پرداخت حق اشتراک دارید. البته نینتندو اعلام کرده که ممکن است کاربران برای انجام بعضی از بازی ها به صورت آنلاین نیاز به پرداخت حق اشتراک نداشته باشند.

در ضمن باید به این نکته اشاره کرد که اگر صاحب چند کنسول نینتندو سوییچ هستید، نیاز به اکانتی جداگانه برای هر کدام از آن ها نخواهید داشت. همچنین برای انجام کارهایی مانند خرید از فروشگاه اینترنتی نینتندو، دوست یابی و به اشتراک گذاشتن اسکرین شات های بازی ها روی شبکه های اجتماعی، نیازی به عضویت در این سرویس نیست.

این اخبار در حالی اعلام می شود که چندی پیش نینتندو خبر از فروش ۱۸ میلیونی سوییچ داد. همچنین به زودی مدیرعامل این کمپانی تغییر خواهد کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل