پیش بینی طوفان مرسدس بنز در بازار خودروهای لوکس

پیش بینی طوفان مرسدس بنز در بازار خودروهای لوکس

پیش بینی طوفان مرسدس بنز در بازار خودروهای لوکس

سال ۲۰۱۷ برای کمپانی مرسدس بنز بسیار موفقیت آمیز بود، چرا که این خودروساز آلمانی باز هم توانست با اختلافی نسبتا چشمگیر از دو رقیب هموطن خود یعنی ب ام و و آئودی پیشی بگیرد.

برای مقایسه بد نیست اشاره کنیم در سال گذشته اشتوتگارتی ها موفق به فروش ۲,۲۸۹,۳۴۴ دستگاه انواع خودرو شدند، حال آنکه در همین مدت باواریایی ها ۲,۰۸۸,۲۸۳ دستگاه مدل مختلف با نشان ب ام و به مشتریان خود در سرتاسر جهان تحویل دادند. ارباب حلقه ها نیز در این مدت با اختلافی زیاد آمار فروش ۱,۸۷۸,۱۰۰ دستگاه خودرو را ثبت کرد.

2017_mercedes-benz_e-class_us

آماری که از سال ۲۰۱۸ منتشر شده نشان می دهد که مرسدس بنز امسال نیز عملکرد خوبی از لحاظ فروش خواهد داشت. بر این اساس در سه ماهه نخست امسال ۱۹۲,۵۵۸ خودرو با نشان ستاره نقره ای در جهان به فروش رسیده است. این رقم در مقایسه با سال ۲۰۱۷ از رشدی ۶.۶ درصدی حکایت دارد.

اگر چه به نظر می رسد سرویس Mercedes-Benz Collection - که به لطف آن مشتریان می توانند خودروهای خود را در مواقع ضروری با هم تعویض کنند – نقش مثبتی در رشد فروش مرسدس بنز ایفا نموده، اما عامل اصلی استقبال زیاد از محصولات اشتوتگارتی ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.

این عامل چیزی نیست جز محبوبیت بالای مدل های شاسی بلند مرسدس بنز. تا پایان ماه آوریل این شرکت آلمانی ۶۸,۱۲۹ دستگاه انواع اتومبیل شاسی بلند به فروش رسانده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۴% رشد داشته است.

Mercedes-Benz SUV lineup

مدل GLC یکی از محبوب ترین اعضای خانواده قد بلندهای مرسدس است که در ماه میلادی گذشته آمار فروش آن ۳۷.۲% افزایش یافته؛ همچنین مدل کوچک تر GLA نیز با افزایش تقاضا روبرو بوده و یکی از پرفروش ترین شاسی بلندهای مرسدس بنز به شمار می رود.

Mercedes suv

در کنار شاسی بلندها، سدان فول سایز و لوکس S کلاس نیز از لحاظ فروش بسیار موفق عمل نموده و تاکنون ۶,۹۷۷ دستگاه از آن در نقاط مختلف جهان فروخته شده است. این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۶.۱% رشد کرده است.

mercedes s class

تقاضا برای دیگر مدل های اشتوتگارتی ها مثل A کلاس، B کلاس، CLA  و GLA نیز بیشتر از قبل شده است. آنطور که شواهد و قرائن نشان می دهند در سال ۲۰۱۸ باز هم مرسدس بنز تاج دار برندهای لوکس شده و فروش بهتری نسبت به ب ام و و آئودی خواهد داشت.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل