اپلیکیشن جدید والو اجازه تجربه بازی های استیم روی موبایل را خواهد داد

استیم در ابتدا به عنوان پلتفرمی برای دانلود و بازی کردن بازی های پی سی در نظر گرفته می شد اما Valve در طول سال ها آن را گسترش داده است. استیم لینک پیش از این به شما اجازه می داد تا بازی های خودتان را روی تلویزیون و شبکه داخلی پخش کنید و حال پشتیبانی از موبایل های هوشمند نیز به آن اضافه خواهد شد.

نسخه اپلیکیشن استیم لینک قرار است بازی های پی سی را روی موبایل شما اجرا کند. این اپلیکیشن روز 31 اردیبهشت برای اندروید و ای او اس منتشر می شود.

در پلتفرم اندروید، اپ استیم لینک روی تلویزیون ها، موبایل های هوشمند و تبلت های اندرویدی قابل اجرا بوده و در سمت ای او اس، آیفون، آیپد و حتی Apple TV ها از استیم لینک پشتیبانی می کنند.

Mobit

در ابتدا یک نسخه بتا از این اپلیکیشن برای اندروید منتشر خواهد شد و شما برای استفاده از امکانات آن به وایرلس یا شبکه داخلی (اترنت) نیاز خواهید داشت  بعد از آن می توانید از کنترلرهای بازی مخصوص موبایل و سایر گجت های مرتبط با بازی های ویدیویی استفاده کنید.

استیم لینک

بعد از برنامه استیم لینک، والو در تابستان اپلیکیشنی را برای پخش فیلم ها و سریال های استیم روی پلتفرم های موبایلی منتشر خواهد کرد. این کمپانی تایید کرده است که اپلیکیشن ذکر شده از پخش آفلاین نیز پشتیبانی می کند.

هنوز مشخص نیست که این اپلیکیشن ها چگونه کار می کنند و برای اطلاعات جامع تر باید مدت بیشتری را منتظر بمانیم. استیم در حال حاضر بی رقیب ترین پلتفرم مجازی برای خرید بازی های پی سی محسوب می شود.

در ابتدای سال جاری میلادی با رسیدن تعداد کاربران همزمان این پلتفرم به 18.5 میلیون نفر، استیم رکورد جدیدی را ثبت کرد. چندی پیش کمپانی ریزر از پلتفرم جدیدی برای رقابت با استیم رونمایی کرد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟