ساخت بازی S.T.A.L.K.E.R 2 از سر گرفته شد؛ عرضه در 2021

ساخت بازی S.T.A.L.K.E.R 2 از سر گرفته شد؛ عرضه در 2021

روز گذشته، استودیو CGC Games، خالق سه گانه اصلى سرى استاکر اعلام کرد بازى Stalker 2 در حالت ساخت است. این بازى ابتدا در سال ۲۰۱۰ معرفى شد اما شرایط وفق مراد سازندگان آن پیش نرفت تا بعد از بسته شدن GSC Games، ساخت این بازى هم کنسل شود.

این استودیوی اکراینی در سال ۲۰۱۴ دوباره راه اندازى شد و سراغ ساخت عناوینى همچون Cossacks 3 رفت. در تمام این مدت شایعات ساخت قسمت بعدى سرى استاکر نیز به گوش مى رسید تا این که روز گذشته وب سایت Stalker 2 دوباره در دسترس قرار گرفت.

مى توان این وب سایت را تقلبى دانست ولى از آن جایى که آدرس آن در صفحه سازندگان بازى در فیسبوک درج شده و همزمان خبر ساخت استاکر ۲ نیز تایید شده، واقعى بودن آن دور از انتظار نیست.

استاکر
در دوره اى که نسل شوتر هاى اول شخص داستان محور در حال ناپدید شدن هستند، عرضه قسمت دوم از سرى استاکر خبر خوبى براى علاقه مندان این سبک محسوب مى شود.

البته خبر بد این است که نباید تا سال ۲۰۲۱ منتظر این بازى باشیم. هنوز جزییات درست و درمانى از بخش هاى مختلف Stalker 2 در دسترس نیست و براى این مهم باید مدت زمان بیشترى را منتظر بمانیم.

قسمت اول از این سرى در سال ۲۰۰۷ با نام S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl عرضه شد. ترکیب المان هاى سبک شوتر اول شخص با وحشت افراد زیادی را جذب این عنوان کرد.

طبق گفته سازندگان، منبع الهام ساخت این فرنچایز، رمان علمی تخیلی مشهور پیک‌نیک کنار جاده بوده که فیلمساز مشهور روسی، آندری تارکوفسکی نیز در ساخت فیلم استاکر از آن الهام گرفته بود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato