همه چیز درباره آیفون 13
با افتتاح مرکز اختصاصی تست درایو؛ امکان رانندگی محصولات تویوتا و رنو پیش از خرید فراهم شد

با افتتاح مرکز اختصاصی تست درایو؛ امکان رانندگی محصولات تویوتا و رنو پیش از خرید فراهم شد

هولدینگ ناصح به عنوان شرکت مادر دو گروه وارد کننده ایرتویا و نگین خودرو که واردات خودروهای تویوتا و رنو را بر عهده دارند، به تازگی با سرمایه گذاری و ساخت یک مرکز تست درایو امکان رانندگی با خودروهای این دو شرکت را پیش از خرید فراهم آورده است.

شرکت ایرتویا در سال ۱۳۵۲ با تفکر ورود فناوری و تکنولوژی روز دنیا به ایران، با اخذ نمایندگی مجاز وانحصاری تویوتا در ایران، تاسیس گردید.شرکت ایرتویا که همواره در راستای حمایت از "حقوق مصرف کنندگان و خریداران" گام برداشته و آن را به عنوان خط مشی اصلی خود قرار داده، برنامه متمایزی را جهت " تست درایو" محصولاتش درنظر گرفته است.

در این راستا ایرتویا با طراحی و ساخت پیست اختصاصی تست خودرو امکان آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان و مشتریان گرامی را با خودروهای تویوتا فراهم ساخته است.این اولین بار است که یک شرکت وارد کننده خودرو امکان رانندگی با محصولات جدید را در پیست اختصاصی برای علاقه مندان و مشتریان فراهم می سازد.

ایرتویا خودروهای جدیدی نظیر پریوس، C-HR و راوفور را جهت تست درایو برای مشتریان درنظر گرفته است.

نگین خودرو نیز با فراهم آوردن امکان تست خودروهایی نظیر کولئوس،تلیسمان و داستر خدمات نوینی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

این مسیر با استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شده است که مشتریان می توانند با رانندگی در مسیر مشخص شده با عملکرد موتور، گیربکس، ترمز ها و قابلیت فرمان پذیری و محدوده نقاط کور خودرو آشنا شوند.علاقه مندان محترم می توانند جهت ثبت نام و رزرو تست درایو به سایت شرکت ایرتویا و نگین خودرو مراجعه کنند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato