هتلی بر پشت مرسدس بنز اکتروس؛ لوکس و اشرافی سفر کنید

هتلی بر پشت مرسدس بنز اکتروس؛ لوکس و اشرافی سفر کنید

مسافرت با خودروهای کاروان و کمپر طرفداران خاص خود را دارد. این مساله در ایالات متحده پر رنگ تر بوده و بسیاری از علاقه مندان با تبدیل اتومبیل های مختلف به خانه های متحرک به دل جاده ها و طبیعت می زنند.

اخیرا گروهی دو نفره از طرفداران وسایل نقلیه این چنینی به سراغ مرسدس بنز اکتروس رفته و آن را نه به یک خانه متحرک، بلکه هتلی سیار بدل کرده اند. ایده اصلی این پروژه توسط دو شخص با نام های Daniela Carneiro و Eduardo Ribeiro شکل گرفته است.

mercedes-actros-turned-into-rolling-2-story-hotel

این دو ماجراجو که جزو علاقه مندان به ورزش موج سواری هستند، به مدت چندین سال در یک خودروی ون کمپر در اروپا و آفریقا به گشت و گذار پرداخته اند. آنها با تکیه بر تجارب خود تلاش کرده اند مفهوم هتلی بر روی چهار چرخ را به عمل تبدیل کنند.

به گفته ادواردو و دانیلا هدف آنها از ساخت یک هتل متحرک این بوده که سایر افراد نیز بتوانند در فضایی لوکس به دوردست ترین نقاط موج سواری، پارک های طبیعی و کوهستان ها قدم بگذارند.

mercedes-actros-turned-into-rolling-2-story-hotel

برای این پروژه نام Truck Surf Hotel در نظر گرفته شده است. با این پروژه ادواردو و دانیلا قصد دارند تورهای موج سواری و ماجراجویی در پرتغال (بین ماه های ژوئن و اکتبر) و مراکش (بین ما های ژانویه و آوریل) برگزار کنند. آنطور که در وبسایت این دو آمده، دانیلا نقش رهبر تور و عکاس را بر عهده دارد، ادواردو هم ظاهرا مربی موج سواری است.

mercedes-actros-turned-into-rolling-2-story-hotel

هتلی که بر روی مرسدس بنز اکتروس شکل گرفته، به یک سیستم هیدرولیک مجهز است. این سیستم دیواره ها و سقف را از جای خود خارج کرده و فضای بیشتری را در اختیار سرنشینان می گذارد.

mercedes-actros-turned-into-rolling-2-story-hotel

فضای داخلی این هتل دو طبقه بسیار زیبا و لوکس بوده و در نوع خود کم نظیر است. شاید باورش سخت باشد، اما 5 اتاق مجزا در قسمت پشت مرسدس بنز اکتروس طراحی شده، همه این اتاق ها دارای سیستم تهویه هستند و به تخت خواب مجهز شده اند.

mercedes-actros-turned-into-rolling-2-story-hotel (5)

طبق اطلاعات موجود یک هفته تور مراکش برای هر شخص 499 یورو هزینه دارد. تور پرتغال نیز 614 یورو قیمت گذاری شده است.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato