فهرست لیگ های لایسنس شده در بازی PES 2019 اعلام شد

فهرست لیگ های لایسنس شده در بازی PES 2019 اعلام شد

فهرست لیگ های لایسنس شده در بازی PES 2019 اعلام شد

بعد از آن که کونامی اعلام کرد حق استفاده از لیگ قهرمانان اروپا را برای نسخه های بعدی سری PES از دست داده است، مدیران این کمپانی اعلام کردند که قصد دارند با لایسنس تعداد زیادی از لیگ های معتبر در بازی PES 2019 این قضیه را پوشش دهند.

طبق اخباری که پیش از این اعلام شده بود، ۹ لیگ فوتبال لایسنس شده به بازی PES 2019 اضافه خواهند شد که کونامی امروز نام ۷ لیگ از این لیست را مشخص کرد:

  • سوپر لیگ دانمارک
  • لیگ پرتغال
  • لیگ حرفه ای بلژیک
  • سوپر لیگ سوئیس
  • لیگ قهرمانی اسکاتلند
  • سوپر لیگ آرژانتین
  • لیگ برتر روسیه (انحصاری PES 2019)

تمام تیم های حاضر در لیگ های ذکر شده با اسامی، لباس ها و چهره واقعی بازیکنان در PES 2019 حضور خواهند داشت. همچنین همان طور که پیش از این گفتیم، حق امتیاز استفاده از لیگ برتر روسیه به صورت انحصاری در اختیار کونامی و این بازی خواهد بود.

بازی PES 2019

طبق گفته یکی از مدیران ارشد کونامی، این کمپانی حساب ویژه ای روی PES 2019 باز کرده و طبق وعده سازندگان بازی، این عنوان بهترین نسخه PES با بیشترین محتوای لایسنس شده در طول تاریخ این فرنچایز خواهد بود.

البته لیگ هایی که تا به این لحظه در PES 2019 لایسنس شده اند، به جز کشورهای خودشان، طرفداران گسترده ای ندارند و در نتیجه قابل رقابت با فهرست بلند تورنمنت های معتبری که در نسخه های مختلف فیفا حضور دارند نخواهند بود.

عدم امکان استفاده از نام و پیراهن واقعی تیم ها در طول سال های اخیر توسط سازندگان سری PES، به یکی از مشکلات بزرگ این فرنچایز تبدیل شده است. در نهایت باید منتظر ماند و دید که آیا دیگر محتوای لایسنس شده ای که قرار است برای بازی معرفی شوند، به اندازه کافی برای جذب مخاطبین جدید و پوشش جای خالی لیگ قهرمانان اروپا که طبق گفته گزارشگر هلندی فیفا در فیفا ۱۹ حضور خواهد داشت، کافی خواهند بود یا خیر.

بازی PES 2019 هشت شهریورماه روی سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل