معرفی نسخه ادیشن وان از مرسدس بنز GT4؛ ویژگی های خاص برای سریعترین سدان AMG

معرفی نسخه ادیشن وان از مرسدس بنز GT4؛ ویژگی های خاص برای سریعترین سدان AMG

معرفی نسخه ادیشن وان از مرسدس بنز GT4؛ ویژگی های خاص برای سریعترین سدان AMG

نسخه ادیشن ۱ از نسل GT4 در واقع جشن تولد یک سالگی این نسل نو پا است که فقط برای یک سال پس از شروع تولید این خودرو قابل سفارش است. این نسخه در بالاترین سطح نسل GT4 قرار دارد که بهبود های داخلی و بیرونی به خود دیده است.

در مورد تغییرات بیرونی می توان به پکیج اختصاصی AMG برای بهبود های آیرودینامیکی این خودرو اشاره کرد که شامل اسپیلیتر های بزرگتر، دفیوزر های قابل تنظیم و باله عقب با امکان تنظیم دستی می شود.

تغییرات بوجود آمده ضریب مقاومت هوا رو کاهش و در عین حال دان فورس خودرو را افزایش میدهد. نقش نشان AMG در تمام نقاط خودرو به چشم می خورد تا هر چه بیشتر به اطرافیان خودرو یادآوری کند سوار چه خودرویی هستید. در نهایت  نیز می توان به رینگ های ۲۱ اینچی مات در کنار تریم رنگی این خودرو اشاره کرد که ظاهر آن را کامل می کند.

درون اتاق نیز فضای خودرو رنگ Magma Grey به خود گرفته است که با نوار هایی زرد زنگ در حاشیه و محل های دوخت تزئین شده است.

قلب تپنده این خودرو مثل همیشه وقتی اسمی از ۶۳ بر روی آن می نشیند V8 BITURBOCHARGED با حجم ۴ لیتر است که توان تولید ۶۳۰ اسب بخار و ۹۰۰ نیوتن بر متر گشتاور دارد.

انتقال قدرت به ۴ چرخ این خودرو توسط یک جعبه دنده ۹ سرعته انجام می شود که می تواند GT4 ادیشن ۱ را در عرض ۳.۱ ثانیه به سرعت ۱۰۰ برساند که حداکثر سرعت این خودرو ۳۱۵ کیلومتر در ساعت است.

مرسدس AMG GT4 63 EDITION 1 به صورت رسمی در مسابقات ۲۴ ساعته که در پیست نوربرگ رینگ برگزار می شود به صورت رسمی رونمایی خواهد شد و انتظار می رود تا قبل از ۲۰۱۹ بر روی خط تولید برود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل