15 دقیقه از گیم پلی بخش چندنفره بازی بتلفیلد 5 را اینجا ببینید [تماشا کنید]

15 دقیقه از گیم پلی بخش چندنفره بازی بتلفیلد 5 را اینجا ببینید [تماشا کنید]

بعد از آن که در طول کنفرانس الکترونیک آرتز در E3 2018، گیم پلی خاصی از بازی بتلفیلد ۵ نمایش داده نشد، بسیاری از طرفداران این عنوان نا امید شدند. چند ساعت بعد از اتمام کنفرانس، سایت IGN، پانزده دقیقه از گیم پلی بخش چندنفره بازی را منتشر کرد که اطلاعات زیادی از قسمت های مختلف بتلفیلد ۵ را در اختیار ما قرار می دهد.

یکی از نکات جذاب در رابطه با بخش چندنفره بتلفیلد ۵ به امکان ساخت و ساز در نقشه ها بر می گردد. با هر کلاسی که مشغول به بازی کردن باشید، می توانید تله ها یا سنگرهای خاصی را برای خود و تیمتان ایجاد کنید.

همچنین قدرت تخریب پذیری که یکی از ویژگی های همیشگی نسخه های مختلف بتلفیلد بوده در بتلفیلد ۵ هم با دقت بهتر و بیشتری حضور خواهد داشت. می توانید به وسیله تانک های قدرتمندی که در بازی وجود دارند، ساختمان ها را تخریب کنید و با استفاده از اسلحه های که دارید، به دشمنانتان حتی از پشت دیوارها شلیک کنید.

جدا از این ها، امکان شخصی سازی و لول آپ کردن اسلحه ها در بازی وجود خواهد داشت. برای مثال می توانید نسخه های مختلفی از یک اسلحه مشخص را داشته باشید و آن ها را با توجه به شکل های مختلف و نحوه بازی کردن خودتان به صورت های مختلفی شخصی سازی کنید.

در ضمن با توجه به این که بتلفیلد ۵ در جنگ جهانی دوم روایت می شود، مبارزات بازی سرعت بیشتری نسبت به بتلفیلد ۱ که اتفاقات آن در جنگ جهانی اول رخ می داد، خواهند داشت.

در ضمن سازندگان بازی به طور ویژه ای روی این نکته تاکید دارند که پرداخت های مستقیم تاثیری روی پیروزی شما در بازی ندارند و تنها دست شما را در شخصی سازی بیشتر از گذشته باز خواهند گذاشت.

در نهایت باید گفت که با وجود آن که سری بتلفیلد همیشه به بخش چندنفره جذاب خود معروف بوده، سازندگان بتلفیلد ۵ بخش داستانی را کنار نگذاشته و روایت منحصر به فرد خودشان از این واقعه تاریخی را ارائه خواهند داد.

این بازی ۲۷ مهر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato