توسعه مراکز خدمات موبایل سامسونگ در ایران

توسعه مراکز خدمات موبایل سامسونگ در ایران

شرکت سامسونگ الکترونیکس به تازگی با افتتاح مراکز جدیدی در شهرهای مختلف ایران، گستردگی شبکه خدمات پس از فروش تلفن همراه را توسعه داده است. این مراکز جدید در سه کلانشهر بزرگ تهران یعنی شهرهای مشهد، شیراز و تهران افتتاح شده اند و به طراحی و سرویس شعبات براساس استانداردهای جهانی مراکز خدمات سامسونگ به شکلی مدرن طراحی شده‌اند. سامسونگ اعلام کرده که قصد دارد با پیاده‌سازی رویه‌های به روز بین‌المللی، نسل جدیدی از خدمات را در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار دهد.

کاربران موبایل و تبلت‌های برند سامسونگ با مراجعه به این مراکز می‌توانند علاوه بر اینکه مطمئن باشند اجناس این فروشگاه‌ها اورجینال است، از خدمات دیگر این مجموعه‌ها مثل مشاوره و راهنمای خرید، آشنایی با فناوری‌ها و محصولات جدید سامسونگ و پیگیری و نظارت مستقیم بر فرآیند تعمیر محصول خود از طریق ارتباط رو در رو با کارشناسان فنی، استفاده کنند.

خدمات موبایل سامسونگ در ایران

سامسونگ تلاش می‌کند با توسعه مراکز مدرن خدمات موبایل در ایران، دسترسی راحت‌تری برای خانواده بزرگ خود در کشور و بین کاربران ایرانی‌اش فراهم کند. این سه مرکز جدید به طور دقیق در شهرهای شیراز (واقع در معالی آباد، نبش ساختمان قصر ۲)، مشهد (میدان استقلال، فروشگاه آونگ) و تهران (در پاساژ ارگ تجریش) واقع شده است.

در این مراکز کارشناسان و تکنسین‌های سامسونگ آمادگی دارند تا ضمن آموزش و راهنمایی کاربران، به سوالات سخت افزاری و نرم افزاری مشتریان پیرامون محصولاتشان پاسخ دهند و مشکلات کاربران را برطرف کنند.

همچنین اعلام شده که سامسونگ به مناسبت افتتاحیه این شعبات قرار است که در مراکز مذکور کلیه خدمات خارج از گارانتی را تا پایان ماه مبارک رمضان با احتساب ۲۰ درصد تخفیف اجرت تعمیر کند.

خدمات موبایل سامسونگ در ایران

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato