نسخه جدید کافه بازار با تمرکز ویژه بر جام جهانی ۲۰۱۸ منتشر شد

نسخه جدید کافه بازار با تمرکز ویژه بر جام جهانی ۲۰۱۸ منتشر شد

کافه بازار با انتشار یک به‌روزرسانی مهم، به استقبال از جام جهانی ۲۰۱۸ رفته و به همین مناسبت امکانات و بخش‌های جدیدی به اپلیکیشن خود اضافه کرده است. با دریافت نسخه ۷.۱۶.۸ اپلیکیشن تغییرات عمده‌ای را در زمینه پخش ویدیو مشاهده می‌کنید و به بخش‌های ویژه‌ و جدیدی برای تماشای ویدیوهای مرتبط با جام جهانی دسترسی خواهید داشت.

یکی از مهم‌ترین تغییرات، امکان تماشای ویدیوهای مخصوص جام جهانی به طور مستقیم از درون بازار و بدون نیاز به دانلود و نصب برنامه‌های اضافیست. به لطف «اپلیکیشن‌های آنی» یا همان Instant Apps   حالا می‌توانید اخبار، نتایج و ویدئوهای مخصوص مسابقات جام جهانی را مستقیما از صفحه اصلی کافه بازار دنبال کنید و در خلال تماشای زنده مسابقات با دیگر کاربران به بحث و گفتگو بپردازید.

کافه بازار
نمایی از بخش های جدید اضافه شده به آخرین نسخه کافه بازار

امین امیرشریفی، مدیرعامل کافه بازار در مورد این تغییرات می گوید: "این امکانات با همکاری توسعه دهندگان و ناشران محتوا از جمله برنامه های آنی فراهم شده است."

او با اشاره به تغییراتی که در نسخه فعلی بازار ایجاد شده و به تدریج در صفحه‌ی اول ظاهر خواهد شد، می‌گوید: "کافه بازار قصد دارد خود را بستر عرضه‌ی محتوا و سرگرمی معرفی کند، و در حال حاضر تمرکز ما روی محتوای ویدئویی است. ما در پی این هستیم که بهترین سرویس تماشای ویدئو را در کنار محتوای مناسب به کاربرانمان ارائه کنیم."

نسخه ۷.۱۶.۸ کافه بازار به تازگی از مرحله آزمایشی خارج شده و نوتیفیکیشن آپدیت آن طی ساعات گذشته برای کاربران اپلیکیشن ارسال شده است. با این وجود اگر اپلیکیشن را روی موبایل‌تان نصب ندارید، می‌توانید با مراجعه به این لینک برنامه را دانلود کنید.

شما در مورد تغییرات اخیر کافه بازار چه نظری دارید؟ آیا تا به حال از اپلیکیشن‌های آنی استفاده کرده‌اید؟ نظرات و تجربیات‌تان را با ما در میان بگذارید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato