آغاز دوباره فروش آیفون 3GS در بازار کشور کره جنوبی

به دنبال پیدا شدن محموله ای عرضه نشده از آیفون 3GS در انبارهای اپراتور «SK Telink» در کشور کره جنوبی، اپراتور مذکور قصد دارد فروش این محصول سال ۲۰۰۹ را دوباره از سر بگیرد.

موبایل های مذکور قرار است در بسته بندی های اورجینال و بدون قرارداد، تنها با قیمت ۴۴ هزار وون -معادل ۴۱ دلار- روانه بازار شود. این آیفون خاطره انگیز با حافظه داخلی ۸ گیگابایتی خود، برای نخستین بار در سال ۲۰۰۹ و تحت قرارداد با اپراتور AT&T عرضه شد. خریداران می توانستند این محصول را با پرداخت تنها ۹۹ دلار و یک قرارداد یک ساله تصاحب کنند.

از آنجا که آیفون های 3GS یافت شده حدود یک دهه است که در انبار خاک خورده اند، SK Telink قصد دارد پیش از فروش هر دستگاه آن را به طور کامل تست و از سلامت باتری و سایر بخش های سخت افزاری آن اطمینان حاصل کند.

آگهی استخدام

فروش دوباره آیفون 3GS اپل

حتی اگر موبایل های مورد بحث از لحاظ سخت افزاری نیز کاملاً سالم باشند، باز هم سرعت اتصال آنها به اینترنت بسیار پایین تر از نمونه های امروزی خواهد بود و بخش زیادی از اپلیکیشن های iOS نیز امکان نصب روی آنها را ندارند. اما در عوض این آیفون های جدید مجهز به درگاه اتصال هدفون هستند!

آیفون 3GS آخرین موبایل اپل بود که با بدنه پلاستیکی روانه بازار شد. البته اگر آیفون 5c را یک استثنا در نظر بگیریم. در حال حاضر ارزان ترین آیفون تولیدی اپل ۳۴۹ دلار قیمت دارد. بنابراین پرداخت تنها ۴۱ دلار برای خرید یک آیفون نو که احتمالاً کاربردی جز برقراری تماس، ارسال پیامک و ایمیل نخواهد داشت، چندان هم غیر منطقی به نظر نمی رسد.

آگهی استخدام

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟