تریلر جدید PES 2019 با محوریت دیوید بکام منتشر شد [تماشا کنید]

دیوید بکام بدون شک یکی از محبوب ترین ورزشکاران دهه های اخیر است. جدیدترین نسخه از سری PES هرچند بدون حضور لیگ قهرمانان اروپا عرضه می شود اما سران کونامی با قراردادی تازه با بکام، مانور زیادی نسبت به حضور او در بازی داده اند.

بعد از آن که سرانجام اولین تریلر از گیم پلی این بازی در روزهای گذشته منتشر شد، حال سازندگان PES 2019 تریلری را با محوریت حضور دیوید بکام در این عنوان، منتشر کرده اند.

آن طور که از شواهد پیداست، چهره او با دقت بسیار بالایی و با استفاده از فناوری موشن کپچر در بازی شبیه سازی شده و شاهد حضور او به عنوان مهره ای تعین کننده و تاثیر گذار در بخش آنلاین PES 2019 باشیم.

حتی یک نسخه David Beckham برای این عنوان در نظر گرفته شده و تصویر او روی نسخه Legend Edition هم دیده می شود. طبق وعده سازندگان بازی، این عنوان بهترین نسخه PES با بیشترین محتوای لایسنس شده در طول تاریخ این فرنچایز خواهد بود.

در ضمن مدتی پیش لیست ۷ لیگ قوتبالی که به صورت لایسنس شده و با پیراهن و ورزشگاه های واقعی در PES 2019 حضور خواهند داشت، توسط کونامی اعلام شده بود.

قرار است به زودی یک دمو قابل بازی از PES 2019 منتشر شود. نسخه اصلی بازی برای پلتفرم های پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در تاریخ ۸ شهریور ماه عرضه خواهد شد. هنوز وجود نسخه نینتندو سوییچ این عنوان از سوی سازندگانش رد تا یا تایید نشده است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟