اولین تصاویر ثبت شده با اکسپریا XZ2 پریمیوم را ببینید

اولین تصاویر ثبت شده با اکسپریا XZ2 پریمیوم را ببینید

چندی پیش شرکت سونی از اکسپریا XZ2 پریمیوم با دوربین دوگانه و نمایشگر ۴K رونمایی کرد و اعلام نمود که این گوشی از طراحی کلی XZ2 بهره می برد اما از نظر دوربین، نمایشگر، میزان رم و باتری بهینه سازی هایی در آن صورت گرفته است.

بسیاری از طرفداران این برند ژاپنی به دنبال مقایسه‌ی توانایی‌‌های دوربین این مدل موبایل با دیگر پرچمداران هستند تا مشاهده کنند که بهینه‌ سازی‌های سونی در این مدل جدید، چه تغییراتی درآن ایجاد کرده است.

حال اولین تصاویر ثبت شده با اکسپریا XZ2 پریمیوم در فضای مجازی منتشر شده و کاربران به راحتی می‌توانند کیفیت دوربین این موبایل را تخمین بزنند.

 اکسپریا XZ2 پریمیوم

گفته شده که این عکس‌ها به وسیله‌ نمونه‌ی اولیه‌ای از این موبایل گرفته شده و ممکن است گوشی تولید شده، نتایج و کیفیت عکس‌های متفاوتی را رقم زند.

خوشبختانه اولین تصاویر ثبت شده با اکسپریا XZ2 پریمیوم هر کدام در شرایط نوری مختلفی گرفته شده‌اند. این مسئله موجب شده که توانایی گوشی یاد شده در هر محیط به خصوصی سنجیده شود.

همانظور که می‌دانید  بزرگترین به روزرسانی صورت گرفته در XZ2 پریمیوم به دوربین آن برمی گردد. پنل عقب این موبایل میزبان دوربین دوگانه ای است که به جای برخورداری از سنسورهای تله فوتو و زوم مثل محصولات اپل و سامسونگ، از دو حسگر ۱۹ مگاپیکسلی رنگی و ۱۲ مگاپیکسلی مونوکروم بهره می برد.

حساسیت حسگر این دوربین به حداکثر ۵۱۲۰۰ واحد ISO می رسد که رقمی قابل توجه است. معمولا تصاویری که توسط موبایل در چنین شرایطی ثبت شوند، کیفیت قابل قبولی ندارند.

با این حال سونی مدعی شده که «پردازنده سیگنال تصویر فیوژن AUBE» با ترکیب داده های هر دو سنسور، نویز تصاویر را کاهش داده و در محیط های با نور بسیار کم چنان عملکردی دارد که پیش از این تنها در دوربین های با قابلیت تعویض لنز مشاهده شده است.

ماژول دوربین دوگانه اکسپریا XZ2 پریمیوم توانایی ثبت ویدئوهای فوق آهسته ۱۰۸۰P با نرخ ۹۶۰ فریم بر ثانیه را دارد و از قابلیت عکسبرداری پرتره پشتیبانی خواهد کرد اما این امکان از طریق یک به روزرسانی و در پاییز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

 

 

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato