گلکسی اس ۱۰ احتمالا در سه مدل و با دوربین سه گانه عرضه می شود

رسانه های کره ای از احتمال معرفی سه مدل مختلف از گلکسی اس ۱۰ خبر می دهند که از دوربینی قدرتمند بهره خواهند برد.

وب سایت ET News که از پورتال های خبری برتر کره به شمار می رود با تایید شایعات مربوط به عرضه گلکسی اس ۱۰ در دو سایز مختلف، جزییات جذاب بیشتری را در این باره ارائه کرده است.

بر این اساس گلکسی اس ۱۰ در دو سایز ۵.۸ و ۶.۲ اینچی عرضه خواهد شد و این در حالی است که در خبرهای قبلی این اندازه ۶.۳ اینچ ذکر شده بود. علاوه بر این به نظر می رسد کره ای ها پیکربندی های مختلفی را برای این موبایل در نظر گرفته اند که شامل سه مدل با کدهای «بیاند ۰»، «بیاند ۱» و «بیاند ۲» خواهد بود. گلکسی اس ۱۰مدل اول برخلاف طراحی معمولی پرچمدارهای سری اس، به جای لبه های منحنی از نمایشگر ۵.۸ مسطح بهره خواهد برد. دوربین اصلی نیز تنها به یک سنسور مجهز شده که احتمال تجهیز آن به لنز با گشودگی دهانه متغیر وجود دارد.

نمایشگر ۵.۸ اینچی بیاند ۱ اما میزبان لبه های منحنی خواهد بود و در پنل عقب آن مثل گلکسی اس ۹ پلاس دوربینی دوگانه جاخوش می کند.

در نهایت نوبت به گلکسی اس ۱۰ با کد بیاند ۲ می رسد که علاوه بر نمایشگر ۶.۲ اینچی منحنی مثل هواوی پی ۲۰ پرو از دوربین اصلی سه گانه برخوردار خواهد بود که احتمالا از سنسور اصلی با گشودگی دهانه متغیر و لنزهای تله فوتو و واید تشکیل شده است.

با توجه به اینکه هنوز نوبت به رونمایی از گلکسی نوت ۹ هم فرا نرسیده شاید بحث در مورد پرچمدار آتی سری ۱۰ کمی زود به نظر برسد اما با توجه به اینکه سامسونگ یک بار دیگر در سال ۲۰۱۵ سه مدل مختلف از این سری را با عناوین اس ۶، اس ۶ اج و اس ۶ اج پلاس روانه بازار کرد احتمال پیروی از سیاستی مشابه در سال آتی میلادی چندان بعید به نظر نمی رسد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟