رندرهای سرفس فون مایکروسافت خبر از دو حالت لپتاپ و گوشی گیمینگ می دهند

رندرهای سرفس فون مایکروسافت خبر از دو حالت لپتاپ و گوشی گیمینگ می دهند

در هفته های اخیر اطلاعات و گمانه زنی های مختلفی در مورد گوشی آتی مایکروسافت با نام سرفس فون یا اسم رمز اندرومدا منتشر شده و حالا رندرهای جدید، این گجت را در حالت لپتاپ و یک حالت ویژه گیمینگ نشان می دهند.

به تازگی اسناد مایکروسافت اشاره به دستگاه سرفس جیبی کرده و گفته شده بود که قادر خواهید بود از اپلیکیشن هایی نظیر مرورگر اج یا فوتوز در این دستگاه استفاده کنید و البته احتمالاً شاهد پشتیبانی از شبکه های مخابراتی نیز خواهیم بود.

همچنین پانوس پانای معاون بخش دستگاه های مایکروسافت در توییتی به طور غیر مستقیم اشاره به ایده این گجت بهره مند از لولا با نمایشگر LG کرده بود.

سرفس فون
رندر جدیدی از حالت گیمینگ سرفس فون

فردی به نام «دیوید برِیر» در آذر ماه سال گذشته رندرهایی از سرفس فون را بر اساس پتنت هایی از مایکروسافت منتشر کرده بود. اکنون او در توییتی رندرهایی را بر اساس دو حالت کاربرد این گجت منتشر کرده است.

انتظار می رود سرفس فون از دو رابط کاربری متفاوت بهره مند باشد؛ یک حالتِ «لپتاپ»، که کیبوردی مجازی را در نمایشگر پایینی دستگاه نشان می دهد، دیگری حالت «گیمینگ» که در آن نمایشگر پایینی به عنوان یک کنترلر اکس باکس مجازی کاربرد دارد. در هر دو این حالت ها نمایشگر بالایی نقش نمایش محتوا را به عهده خواهد داشت.

سرفس فون
رندری از حالت لپتاپ سرفس فون

به گزارش وبسایت فون آرنا انتظار می رود سرفس فون در سال جاری میلادی رونمایی شود که در این صورت مایکروسافت موفق خواهد شد گوشی تاشوی خود را پیش از رقبایی از جمله سامسونگ و هواوی معرفی نماید.

همچنین بنا بر آنچه که در بخشی از رابط برنامه نویسی کاربردی (API) مایکروسافت توسط «WAlkingCat» فاش شده، در بیلد ۱۷۷۰۴ ویندوز ۱۰، به ۵ حالت قرارگیری لولا برای دستگاه های دارای نمایشگر دو گانه اشاره شده:

  • حالت بسته بودن تبلت
  • حالت مقعر که اشاره به باز شدن لولا به میزان کمتر از ۱۸۰ درجه دارد.
  • حالت تخت یا به عبارتی باز شدن ۱۸۰ درجه تبلت
  • حالت محدب که نشان از باز شدن بیش از ۱۸۰ درجه دارد
  • حالت کامل که اشاره به باز شدن ۳۶۰ درجه می کند

به این ترتیب به نظر می رسد سرفس فون قابلیت باز شدن لولا تا ۳۶۰ درجه را داشته باشد.

 

تماشا کنید: کاربران مایکروسافت و نینتندو باهم بازی می کنند؛ جای خالی سونی

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato