ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اسناد مایکروسافت خبر از دستگاه سرفس جیبی می دهند [به روز رسانی]

از مدت ها پیش مایکروسافت در حال کار روی تبلت تا شوی سرفس است؛ گجتی که با نام اندرومدا می شناسیم. به تازگی بخشی از اسناد فاش شده مایکروسافت اشاره به دستگاه سرفس جیبی کرده ...

علی باقرزاده
نوشته شده توسط علی باقرزاده | ۹ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۵

از مدت ها پیش مایکروسافت در حال کار روی تبلت تا شوی سرفس است؛ گجتی که با نام اندرومدا می شناسیم. به تازگی بخشی از اسناد فاش شده مایکروسافت اشاره به دستگاه سرفس جیبی کرده است.

بنا بر گمانه زنی های پیشین انتظار داریم در سال جاری میلادی شاهد عرضه سرفس مورد بحث به بازار باشیم. همچنین به نظر می رسد این گجت از قلم بهره مند باشد.

به نقل از وبسایت انگجت مایکروسافت اندرومدا را «یک دستگاه سرفس جیبی» خوانده ولی جزئیات چندانی در مورد آن اعلام نشده. با این حال شایعات پیشین اشاره به این موضوع داشت که دستگاه سرفس مورد بحث بر اپ یادداشت برداری ویژه ای تکیه دارد که می تواند به وان نوت مایکروسافت متصل شود تا کاربر مشابه با یک دفتر یادداشت عادی از آن استفاده کند.

همچنین قادر خواهید بود از اپلیکیشن هایی نظیر مرورگر اج یا فوتوز استفاده کنید و البته احتمالاً شاهد پشتیبانی از شبکه های مخابراتی نیز خواهیم بود. در نهایت وبسایت خبری ورج ادعا کرده که مایکروسافت همچنان در حال کار روی این دستگاه بوده و البته هر لحظه ممکن است پروژه آن لغو شود؛ مشابه با پروژه سرفس مینی، تبلتی که هرگز معرفی نشد.

 

زمان انتشار مطلب اولیه: 9 تیر ماه 97 ساعت 10:00

 

به روز رسانی (در 9 تیر ماه):

پانوس پانای، معاون بخش دستگاه های مایکروسافت به تازگی در توییتی، یک تصویر را منتشر کرده و اشاره به نمایشگر ساخت ال جی کرده است. بر اساس توییت او به نظر می رسد که در واقع اشاره ای به ایده سرفس فون شده که از لولا بهره می برد.

در سمت راست، تصویری از پانای دیده می شود، در حالی که در سمت چپ نمایشگری از ال جی قرار گرفته که کاریکاتوری از او را نمایش می دهد. می توان از توییت پانای این گونه برداشت کرد که او تلویحاً اشاره به دستگاهی دارد که مایکروسافت در حال ساخت آن است. همچنین شاید زودتر از آنچه که انتظار داشتیم، شاهد سرفس فون خواهیم بود.

 

تماشا کنید: نگاه نزدیک به لپ تاپ هیبریدی سرفس بوک 2 مایکروسافت

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی