اولین تریلر از بازی 1:011 منتشر شد؛ ساخته جدید سازنده 41148 [تماشا کنید]

اولین تریلر از بازی 1:011 منتشر شد؛ ساخته جدید سازنده 41148 [تماشا کنید]

در روزهای پایانی سال ۹۶ بود که «مهدی فنایی» اثر جدید خود با نام ۱:۰۱۱ را معرفی کرد، عنوانی ماجراجویی و با ته مایه‌های اکشن که با توجه به صحبت‌های سازنده «داستان دختری خسته از افراط‌گرایی‌های مردم» را روایت می‌کند. چند روز پیش فنایی در توییتر خود از یک رونمایی ویژه در روز چهارشنبه خبر داد و هماگونه که انتظار می‌رفت، این رونمایی به اولین تریلر از ۱:۰۱۱ مربوط می‌شود.

نخستین تریلر ۱۰۱۱ هر چند قسمت‌های زیادی از گیم‌ پلی را به نمایش نمی‌گذارد و همچنان این بخش کنجکاو برانگیز بازی را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد اما با این حال رازهای بیشتری از داستان سازنده ۴۱۱۴۸ را فاش می‌کند. پیش از آنکه صحبتی از تریلر کنیم، بد نیست ابتدا نگاهی به آن بیاندازید.

با توجه به نوشته‌های درون تریلر، به نظر بازی پیرامون فرقه‌ای مذهبی می‌چرخد که شخصیت اصلی نیز در گذشته عضو آن بوده است. با این وجود در اثر اتفاقی، او اعتقاد خود به فرقه را از دست می‌دهد. همچنین در بخشی از تریلر میله‌ای نمادگونه را می‌بینیم که به چشمان دختر داستان نزدیک می‌شود. این تصویر می‌تواند تئوری «کور بودن نقش اصلی» را تا حدودی اثبات کند.

در کنار انتشار تریلر، مهدی فنایی در گفت و گو با دیجیاتو عنوان کرد که بازی تاخیر خورده و برخلاف تابستان، ۱۰۱۱ در پاییز امسال منتشر خواهد شد. ۱:۰۱۱ ابتدا برای اندروید عرضه می‌شود و توسعه‌دهنده برنامه دارد تا بازی را در ادامه به iOS و ویندوز هم بیاورد. ۴۱۱۴۸ یکی از موفق‌ترین بازی‌های ایرانی بود و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم ۱:۰۱۱ چه عملکردی از خود به جای می‌گذارد.

1:011 1011

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato