اکسپریا XZ2 Premium سونی سنگین ترین پرچمدار دنیا در چند سال اخیر است

اکسپریا XZ2 Premium سونی سنگین ترین پرچمدار دنیا در چند سال اخیر است

موبایل جدید اکسپریا XZ2 Premium سونی که قرار است روز ۳۰ جولای (۸ مرداد) در آمریکا عرضه گردد، نه تنها یکی از گران قیمت ترین موبایل های تولیدی تاریخ این برند ژاپنی است، بلکه یکی از سنگین وزن ترین تلفن های هوشمند رده بالای دنیا در چند سال اخیر نیز به شمار می رود.

طبق اطلاعات موجود، نسخه آمریکایی موبایل مورد بحث ۲۳۲ گرم وزن خواهد داشت، که این یعنی هیچ موبایلی در طی سالیان اخیر از این جهت به گرد پای آن نمی رسد. اگر در میان پرچمداران و موبایل های رده بالای تولیدی گشتی بزنید، سنگین وزن ترین هایی چون گلکسی S8 اکتیو سامسونگ و آیفون ۸ پلاس را می یابید که به ترتیب تنها ۲۰۸ و ۲۰۲ گرم وزن دارند.

موبایل اکسپریا XZ2 Premium سونی

همانند اکسپریا XZ2 که چندین ماه پیش راهی بازار شده بود، موبایل اکسپریا XZ2 Premium سونی نیز از یک فریم مستحکم آلومینیومی و پوششی از شیشه سه بعدی منحنی در بخش پشتی و نمای جلویی برخوردار است. به دلیل وجود همین شیشه منحنی در پشت ضخامت این موبایل گران قیمت در بیشترین حالت برابر با ۱۱.۹ میلی متر است که آن را از این جهت نیز در رتبه بالایی در میان رقبایش قرار می دهد.

گرچه سایر مشخصات سخت افزاری این محصول تازه کاملاً چشمگیر و قابل قبول هستند، اما به طور حتم دست گرفتن گجتی تا به این حد سنگین می تواند تجربه ای ناخوشایند برای کاربران آن بر جای بگذارد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato