تاریخ عرضه بازی Darksiders 3 رسماً مشخص شد [تماشا کنید]

تاریخ عرضه بازی Darksiders 3 رسماً مشخص شد [تماشا کنید]

بازی Darksiders 3 که اولین قسمت از این مجموعه بعد از ورشکستگی کمپانی THQ محسوب می شود در تاریخ ۶ آذر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. طی این عنوان که سال گذشته به صورت رسمی معرفی شده بود، در نقش «خشم» به عنوان خواهر شخصیت های اصلی دو قسمت پیش یعنی «جنگ» و «مرگ» قرار خواهیم گرفت.

در کنار مشخص شدن تاریخ انتشار Darksiders 3 سازندگان این عنوان از چند نسخه ویژه از این بازی نیز رونمایی کردند. در نسخه ۱۵۰ دلاری بازی، با یک مجسمه ۱۱ اینچی از شخصیت اصلی بازی، ساندترک ها، یک آرت بوک و محتوای قابل دانلود اختصاصی روبرو خواهید بود. نسخه ۴۰۰ دلاری هم برای این بازی وجود دارد که به غیر از خشم، شامل چند مجسمه دیگر و محتوای اضافه تر نیز خواهد شد.

قسمت اول از سری Darksiders در سال ۲۰۱۰ و برای پی سی و کنسول های نسل پیش عرضه شد. بعد از موفقیت این عنوان کمپانی THQ در آخرین روزهای حیاتش و برای نجات از ورشکستگی بازی Darksiders II را روانه بازار کرد که با وجود واکنش خوب منتقدان نسبت به آن، باز هم در حفظ این کمپانی ناموفق عمل کرد.

در حال حاضر وظیفه نشر قسمت سوم بر عهده کمپانی THQ Nordic قرار دارد که پس از خرید شرکت Koch Media که پیش از تعداد زیادی از IP های THQ را خریده بود، امتیاز ساخت فرنچایزهای مشهور THQ را دوباره به دست آورده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato