جزییات بسته‌های تابستان شاتل موبایل اعلام شد

شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای سه ماه مکالمه، پیامک و اینترنت تابستانی به همراه سیم کارت هدیه و اعطای حجم مضاعف اینترنت 3G و 4G به مشترکین خدمات ADSL شاتل خبر داده و جزییات آن را نیز تشریح کرده تا کاربران بدانند باید چطور از این طرح تابستانه بهره‌مند شوند.

به گفته دست‌اندرکاران مجموعه شاتل، تمامی مشترکینی که با پرداخت 40 هزار تومان و در بازه زمانی 23 تیر تا 31 مردادماه، نخستین تماس را از «سیم کارت با بسته آغازین ویژه تابستان» برقرار کنند؛ ضمن دریافت دو سیم کارت برای خود و یکی از نزدیکانشان که بیشترین تماس را با وی برقرار می‌کنند، از سه ماه مکالمه و پیامک شاتل موبایلی نامحدود و مجموعا 600 دقیقه مکالمه و 600 پیامک خارج شبکه سه ماهه به همراه 22 گیگابایت اینترنت موبایل با پوشش سراسری برای هر دو سیم کارت بهره‌مند خواهند شد.

بسته های تابستان شاتلتل

شایان ذکر است که اعتبار زمانی این بسته سه ماه خواهد بود و در همین بازه زمانی، حجم اینترنت سه ماهه سیم کارت شاتل موبایل مشترکینی که مشتری ADSL شاتل هم هستند، در صورت انتخاب و فعال سازی سیم کارت با بسته آغازین ویژه تابستان شاتل موبایل و درج شناسه اشتراک ADSL خود در فرم ثبت نام سیم کارت، 18 گیگابایت بیشتر از سایر مشترکین حجم اینترنت خواهند داشت. نتیجتا اگر از مشتریان شاتل ADSL باشید به جای ۲۲ گیگابیت اینترنت از ۴۰ گیگابایت اینترنت رایگان برای هر دو سیم کارت بهره‌مند خواهید شد.

از سوی دیگر و تا پایان شهریورماه امسال، مشترکین با انتخاب بسته آغازین شماره 2 سیم کارت های شاتل موبایل و پرداخت تنها 25 هزار تومان، علاوه بر یک ماه مکالمه و پیامک نامحدود شاتل موبایلی و 100 دقیقه مکالمه و 100 پیامک خارج شبکه با اعتبار زمانی یک ماهه، می‌توانند از مجموعا 6.5 گیگابایت اینترنت 3G و 4G شاتل موبایل با اعتبار زمانی یک ماهه و یک ماه اشتراک خدمات فیلم و سریال سایت نماوا نیز برخوردار شوند.

در اینجا هم باز بخت و اقبال بیشتری با مشتریان شاتل ADSL همراه بوده و حجم اینترنت یک ماهه این بسته آغازین سیم کارت های شاتل موبایل، برای این مشترکین  5.5 گیگابایت بیشتر (یعنی در مجموعه ۱۲ گیگابایت) خواهد بود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح‌ها و بسته‌های جدید شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم کارت شاتل با پیش شماره 0998 و کد یک، می‌توانند به وب سایت رسمی این اپراتور سراسری تلفن همراه کشور به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟