واتس اپ یک قدم به داشتن استیکرها نزدیک‌تر شد

واتس اپ یک قدم به داشتن استیکرها نزدیک‌تر شد

واتس اپ یک قدم به داشتن استیکرها نزدیک‌تر شد

برخلاف خیلی از پیام‌رسان‌های محبوب که دارای استیکرهای مخصوص خودشان هستند، واتس اپ هنوز این ویژگی را ندارد و با توجه به گفته فیسبوک در آینده‌ای نزدیک این پیام‌رسان پرکاربر هم شاهد استیکرهای خودش خواهد بود. اگرچه هنوز تاریخ دقیقی مشخص نشده ولی اطلاعات لو رفته از بتا جدید واتس‌اپ نشان می‌دهند که این اپ یک قدم به داشتن استیکرها نزدیک‌تر شده است.

در نسخه آزمایشی ۲.۱۸.۲۱۸ واتس اپ پیش‌نمایشی از دو استیکر پک با نام‌های Bibimbap Friends و Unchi & Rollie وجود دارد که البته کاربران همچنان نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. اکانت توییتر WABetainfo که این عکس را لو داده، در ادامه گفته وقتی فروشگاه استیکرهای واتس آپ با استیکرهای جدید آپدیت می‌شود، یک نقطه سبز رنگ نیز بالای آیکون + ظاهر خواهد شد.

این اولین بار نیست که واتس اپ در بتا اپ خود به استیکرها اشاره می‌کند و تقریبا یک ماه پیش نیز آن‌ها Sticker Reaction را معرفی کردند. با توجه به نسخه‌های آزمایشی قبلی واتس اپ برنامه دارد تا استیکرها را در زیرشاخه‌های عشق (Love)، ناراحتی (Sad)، تعجب (Wow)، خنده (Lol) دسته‌ بندی کند.

استیکرهای واتس اپ

بنابراین اگر روی Love کلیک کنید، استیکرهای عاشقانه به نمایش درمی‌آیند. این ویژگی (دسته‌بندی استیکرها) Sticker Reaction نام دارد. احتمالا در زمان عرضه آن به نسخه نهایی، تعداد این دسته‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

چون فیسبوک مسنجر و واتس اپ هر دو در اختیار کمپانی فیسبوک قرار دارند، ممکن است در آینده شاهد استیکرهای مشترک بین این دو پیام‌رسان نیز باشیم.

استیکرهای واتس اپ

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل