ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تگ کردن افراد در تصاویر
تکنولوژی

حالا می‌توانید از آنلاین بودن دوستان خود در اینستاگرام با خبر شوید

اینستاگرام با انتشار پستی در وبلاگ خود اعلام کرده که از این پس، می‌توانید در محیط پیام‌های دایرکت از آنلاین بودن دوستان خود با خبر شوید. روش مطلع شدن از این موضوع، شباهت انکار ناپذیری ...

اینستاگرام با انتشار پستی در وبلاگ خود اعلام کرده که از این پس، می‌توانید در محیط پیام‌های دایرکت از آنلاین بودن دوستان خود با خبر شوید. روش مطلع شدن از این موضوع، شباهت انکار ناپذیری به فیسبوک مسنجر دارد که تقریبا از همین روش استفاده می‌کند.

برای دوستانی که دنبال می‌کنید یا افرادی که در دایرکت با آن‌ها به چت و گفتگو پرداخته‌اید، زیر عکس پروفایل یک آیکن چراغ قرار گرفته که در صورت آنلاین بودن به رنگ سبز در می‌آید.

البته درست مثل اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، می‌توان آنلاین بودن را از دیگران مخفی نگه داشت. برای این کار می‌بایست وارد تنظیمات اینستاگرام شده و Activity Status را غیر فعال کنید.

اینستاگرام

اینستاگرام با ارائه این قابلیت، دو هدف را دنبال می‌کند: یکی این که میزان تعامل کاربران برای اشتراک‌گذاری محتوا با هم افزایش پیدا کند و دیگر این که آمار گفتگوهای آنلاین و لحظه‌ای در بخش دایرکت رو به بهبودی برود چرا که با Activity Status، کاربران می‌توانند بفهمند که چه زمانی امکان گفتگو با دیگران را در لحظه خواهند داشت.

اگر هنوز این تغییرات را در بخش دایرکت نمی‌بینید نگران نباشید. این به‌روزرسانی به صورت تدریجی منتشر می‌شود و شاید لازم باشد که یکی دو روز برای دریافت آن منتظر بمانید.

نظرتان در مورد این تغییر چیست؟ فکر می‌کنید نمایش آنلاین بودن افراد بتواند به افزایش تعامل کاربران در محیط دایرکت کمک کند؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • آریا
    آریا | ۲۹ تیر ۱۳۹۷

    برای من از دیروز فعال شده

  • rad
    rad | ۲۹ تیر ۱۳۹۷

    اکثرا غیر فعال می کنن . چون تقریبا هیچ کس دوست نداره از آنلاین بودن خودش دیگران مطلع بشن

مطالب پیشنهادی