جادوی خط تولید مک لارن [تماشا کنید]

جادوی خط تولید مک لارن [تماشا کنید]

۳.۳۴۰ دستگاه، تعداد سوپرخودرویی است که مک لارن در سال ۲۰۱۷ میلادی به فروش رسانده است. این رقم برای این شرکت مستقر در ووکینگ انگلستان یک رکورد به حساب می آید.

McLaren 720S

طبق گزارش ها، بیش از  دو سوم خودروهای تولید شده مربوط به خودروهای سری اسپرت این شرکت بوده است. این سری قیمت پایین تری نسبت به دو سری دیگر از محصولات این شرکت دارد. مک لارن اخیرا از قدرتمند ترین مدل این سری با نام ۶۰۰LT پرده برداری کرده است.
تمامی مک لارن های دنیا در سایت تولیدی SURREY تولید می شوند و به کمک ۸۶ نمایندگی این شرکت به بیش از ۳۱ کشور در سرتاسر دنیا ارسال می شوند.

2018_mclaren_720s

در حال حاضر این مرکز توانایی تولید ۲۰ دستگاه مک لارن در هر روز را دارد. ویدیوی که توسط مک لارن در این زمینه منتشر شده است به ما ایده و نحوه تولید یک سوپرخودرو را نشان می دهد. از بخش رنگ آمیزی خودرو تا تیوب شاسی فیبرکربنی و موتور خودرو پیش از نصب نهایی در این ویدیو به نمایش گذاشته می شود.

در حال حاضر تقویم مک لارن بسیار شلوغ است و بیش از ۱۸ محصول جدید در صف تولید و معرفی این شرکت قرار دارند. تمامی محصولات آینده این شرکت که تا سال ۲۰۲۵ میلادی قرار است تولید شود به سیستم قوای محرکه الکتریکی نیز مجهز خواهند شد. به خصوص جانشین پرچمدار این شرکت یعنی P1 از این خصوصیت بهره خواهد برد. با توجه به سرمایه گذاری ۱.۲ میلیون پوندی بر روی خط تولید این کمپانی، تولیدات آن بیش از ۷۵ درصد افزایش یافته و به رقم ۶۰۰۰ دستگاه خواهد رسید. همچنین شبکه نمایندگی های این شرکت نیز به ۱۰۰ نمایندگی خواهد رسید.

طرفداران دو آتشه مدل افسانه ای مک لارن یعنی F1، دیوانه وار منتظر رونمایی از مدل جدید این سوپرخودرو افسانه ای ۳ سرنشین هستند. این  سوپر خودرو با کد تولید BP23 سریع تر از F1 افسانه ای خواهد بود و تنها ۱۰۶ دستگاه از آن ساخته خواهد شد. تمامی این ۱۰۶ دستگاه مدت ها پیش به قیمت هر دستگاه ۱.۹ میلیون پوند به مشتریان خاص مک لارن فروخته شده اند.

مک لارن

در ادامه شما را به تماشای ویدئوی مذکور دعوت می کنیم

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato