با سومین کیت نینتندو لبو، آسمان و دریا و زمین زیر سلطه شماست [تماشا کنید]

با سومین کیت نینتندو لبو، آسمان و دریا و زمین زیر سلطه شماست [تماشا کنید]

کمپانی نینتندو به تازگی از سومین کیت «نینتندو لبو (بررسی بلندمدت دیجیاتو)» رونمایی کرده است که تنوع بیشتری به اسباب بازی های مقوایی این شرکت می بخشد. این پکیج جدید Vehicle Kit نام دارد و و قطعات لازم برای ساخت کنترلرهای یک اتومبیل، یک زیر دریایی و یک هواپیما را در خود جای داده است.

همانطور که در تریلر این کیت دیده می شود، هنگامی که مشغول تجربه بازی مخصوص Vehicle Kit باشید می توانید در زمان دلخواه، میان هر یک از این سه وسیله نقلیه سوییچ کنید و بازی را ادامه دهید. هر یک از توی-کان های موجود در این بسته بندی، سبک کنترل مخصوص به خود را دارند و از قابلیت های متفاوتی نسبت به دیگری پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال توی-کان فرمان اتومبیل، سیمی مخصوص دارد که با کشیدن آن چرخ های جلوی اتومبیل از روی زمین بلند می شوند یا توی کان کنترلر زیردریایی از دکمه ای برای پرتاب قلاب پشتیبانی می کند.

 این نخستین باری نیست که از کیت لبو برای شبیه سازی کنترل وسایل نقلیه استفاده می شود. اولین کیت بازی که Variety Kit نام داشت، همراه با یک با دسته موتور از راه رسید که بعداً با به روزرسانی های بیشتر، تجربه بازی ماریو کارت ۸ دیلاکس هم با آن امکان پذیر شد.

نینتندو لبو کار خود را در ماه آوریل امسال شروع کرد و از آن زمان، شاهد ۳ کیت متنوع بوده ایم. نخستین کیت ها با قیمت ۷۰ و ۸۰ دلار از راه رسیدند و Vehicle Kit هم قرار است طی ماه سپتامبر و مجدداً با قیمت ۷۰ دلار عرضه شود که برای چند تکه مقوا، قیمت کلانی است.

نینتندو لبو

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato