ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

مهد کودک سیار رنو برای کودکان زلزله زده کرمانشاه

‏‎زلزله 7.3ریشتری شامگاه یک‌ شنبه (21 آبان‌ماه جاری) در استان کرمانشاه بیش از  436 کشته و 9388 زخمی به‌ جای گذاشته و سبب تخریب و آسیب‌ دیدن بسیاری از واحدهای مسکونی شهری و روستایی در ...

‏‎زلزله 7.3ریشتری شامگاه یک‌ شنبه (21 آبان‌ماه جاری) در استان کرمانشاه بیش از  436 کشته و 9388 زخمی به‌ جای گذاشته و سبب تخریب و آسیب‌ دیدن بسیاری از واحدهای مسکونی شهری و روستایی در این استان شده است. این زمین‌ لرزه که مرکز وقوع آن "ازگله" کرمانشاه بود در بسیاری از مناطق غرب ‌کشور و مرکز از جمله تهران، ایلام، همدان، لرستان، آذربایجان‌ شرقی، آذربایجان ‌غربی، مرکزی، زنجان، کردستان، اردبیل و چندین استان و شهر دیگر احساس و حتی سبب آسیب به برخی مناطق غربی شد.رنوشرکت رنو پارس با همکاری انجمن حمایت از حقوق کودکان برای نخستین بار مهد کودکی سیار برای کودکان مناطق محروم و زلزله زده راه اندازی کرده است. این پروژه در راستای فعالیتهای جهانی رنو در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی (CSR) است.
پروژه «مهد کودک سیار» از سوم مردادماه ماموریت خود را به صورت رسمی آغاز می کند. هدف اصلی این طرح ارتقا سطح آموزشی و فرهنگی کودکان آسیب دیده در زلزله و یا ساکن در مناطق محروم کشور است که از لحاظ دسترسی به امکانات آموزشی در شرایط سختی به سر میبرند.
‏‎شرکت رنوپارس با همکاری انجمن حمایت از حقوق کودکان یک دستگاه مینی بوس را تغییر کاربری داده و به سیستم های آموزشی مدرن مجهز کرده است. این مهد کودک سیار به صورت روزانه به یکی از روستاهای زلزله زده و یا محروم رفته و به کمک مربیان بومی فعالیتهای آموزشی از قبل طراحی شده را برای کودکان پیش دبستانی و رده های سنی پایین تر  اجرا کند.
‏‎نخستین مقصد "مهد کودک سیار" روستا های زلزله زده اطراف پل ذهاب کرمانشاه است. کودکان و والدین ساکن این مناطق می توانند از تجهیزات و برنامه های آموزشی و فرهنگی این مهد کودک بهره مند شوند. کارگاههای مختلف و متعدد آموزشی و خلاقیتی برای این کودکان در نظر گرفته شده است.
‏‎رنو  از سال 2004 فعالیتهای جهانی خود را در زمینه مسئولیت‌ های اجتماعی آغاز کرده است. این فعالیت ها شامل توسعه پایدار، حفاظت از محیط زیست، تساوی جنسیتی، ارتقا آموزش و فرهنگ است. رنو در اقصی نقاط دنیا با برگزاری کمیپن های متعددی سعی داشته به عنوان یک برند موفق خودروسازی در حوزه های اجتماعی هم تاثیرگذار باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • OLD
    OLD | ۵ مرداد ۱۳۹۷

    وااوووی خداییییی من چه حرکت خفنی!!!!
    کمپانی رونو با اون همه عظمتش و ثروتش یه ون رو رنگ میکنه بعد میفرستش بین چند صد هزار نفر کودک که بفرمایین براتون مهد کودک اوردم؟!!
    اینکار فقط یه تبلیغ کثیفه. لعنت به فرانسه و رنو استمعار گر پیر. و لعنت به اونایی که شما رو دوست میدونن.

مطالب پیشنهادی