راهنمای بتل پس فورتنایت سیزن پنج [قسمت اول: سه هفته اول]

تقریبا همه با بازی فورتنایت آشنا هستند و حتی اگر از طرفداران پر و پا قرص آن نباشند، آوازه این بازی را شنیده اند. در بازی فورتنایت هر چند ماه یک بار بسته ای از محتوای مختلف به نام بتل پس (Battle Pass) عرضه می شود که در کنار دریایی از اسکین ها، ایموت ها و محتوای جدید و جذاب که هر بار روح تازه ای به بازی می دهد، روایتی داستانی هم به بازی اضافه می کند که خود باعث اضافه شدن المان های جدید به گیم پلی بازی می شود.

در هر بتل پس فورتانیت به صورت هفتگی چالش هایی برای بازیکنان طراحی می شود تا بازی را از یکنواختی خارج کند. بازیکنان می توانند با رد کردن این چالش ها ستاره دریافت می کنند و این ستاره های باعث افزایش لول بتل پس و آزاد شدن محتوای مختلف می شود. اکثر این چالش ها صرفا کشتن آدم ها با استفاده از سلاح های مختلف و در نواحی مختلف است ولی بعضی هم حالت معمایی دارند یا باید با گردش در مپ آنها را پیدا کنید.

در این مجموعه مقاله قصد داریم درباره همین چالش های معمایی صحبت کنیم تا زمانی که صرف گشتن در مپ می کنید کمتر شود و سریع تر بتوانید محتوای جدید بازی را تجربه کنید.

هفته اول

چالش ها:

  • باز کردن هفت صندوقچه در Snobby Shores:همانطور که از تیتر چالش مشخص است. شما باید به Snobby Shores بروید و هفته صندوقچه باز کنید. مشکل این است که تعداد زیادی برای انجام دادن این چالش در این محل فرود می آیند و این کار را کمی برای شما سخت می کند. در تصویر زیر می توانید محل صندوقچه های موجود در این مکان را ببینید و با استفاده از آن برای فرود خود برنامه ریزی کنید. همانطور که می بینید، ساختمان دوم از بالا پنج صندوقچه دارد و شما با فرود در این منطقه شانس بیشتری برای سریع تر تمام کردن چالش پیدا خواهید کرد.

  • پیدا کردن صاعقه ها در اطراف مپ: در این سیزن از بتل پس هم مطابق دیگر سیزن ها شما باید در اطراف مپ به دنبال اشیای مختلفی بگردید. این بار صاعقه هایی براق در اطراف مپ قرار داده شده ولی آنها روی سطح زمین نیستند و برای رسیدن به آنها باید با ساختن پله از سطح زمین فاصله بگیرید و آنها را دریافت کنید. برای کامل کردن چالش باید هفت صاعقه را پیدا کنید. مکان صاعقه ها روی نقشه زیر مشخص شده است.

  • پیدا کردن نقشه گنج در Risky Reels و دنبال کردن آن: در این فصل هم مانند فصل های گذشته باید هر هفته به دنبال گنج باشید. البته شما هنوز هم نیاز ندارید حتما نقشه گنج را پیدا کنید. خود گنج در Tomato Town و بالای ورودی تونل قرار دارد.

هفته دوم

  • انداختن توپ بسکتبال در سبد: زمین های بسکتبال و فوتبال همیشه بخشی از دنیای فورتنایت بودند ولی تا این سیزن صرفا جنبه ظاهری داشتند. در لول 11 بتل پس ایموت Toy برای بازیکن آزاد می شود و به شما اجازه می دهد در اطراف زمین های بسکتبال یا فوتبال توپی را پرتاب یا شوت کنید. شما باید در 5 زمین بسکتبال مختلف یک پرتاب 3 امتیازه موفق داشته باشید تا این چالش را تمام کنید.

  • گشتن میان یک واحه (برکه در کویر)، طاق سنگی و دایناسور: برای انجام این چالش باید به بخشی از نقشه بروید که در سیزن جدید تبدیل به کویر شده است. به نقطه مشخص شده در نقشه بروید. ستاره در کنار یک تخته سنگ و چند کاکتوس قرار گرفته.

هفته سوم:

  • دنبال کردن نقشه گنج در Flush Factory:برای پیدا کردن گنج ثبت شده در این نقشه گنج باید به بالای کوه میان Salty Springs و Fatal Fields بروید. خانه ای که در کنار آن یک کامیون بستنی فروشی قرار گرفته را پیدا کرده و اطراف آن را به دنبال ستاری جستجو کنید.

  • شلیک کردن به 5 کفتر سنگی: این بار بازی شما را به زمان میکرو و تفنگ همراه آن می برد. در اطراف نقشه (نقاط D8 ،B3 ،E4 ،J4 ،G3 و I10) چند سلاح مختلف قرار گرفته. با فعال کردن این سلاح ها کفترهایی سنگی به هوا پرتاب می شوند و شما باید به آنها شلیک کنید. با شلیک به پنج کفتر در نقاط مختلف می توانید این چالش را کامل کنید.

malltina

مطالب مرتبط

نمرات The Last of Us Part 2 بهترین بازی پلی استیشن 4 منتشر شد

گروه بزرگی از سایت‌های معتبر معتقد هستند که ساخته جدید ناتی‌داگ توانسته ویدیو گیم را چه در روایت داستان و چه تجربه واقع‌گرایانه از گیم‌پلی به سطحی برساند که پیش از این آن را مشاهده نکرده بودیم.در ویجیاتو بخوانید... ادامه مطلب

بهترین بازی های سال 2019 ویجیاتو مشخص شدند [تماشا کنید]

بعد از نزدیک به دو هفته بالاخره نوبت به اصلی‌ترین جایزه‌ی سال رسید: بهترین بازی سال 2019اما این بار مشابه سال‌های گذشته که در دیجیاتو ما را دنبال کردید، می‌خواهیم نه یک بازی، بلکه ده بازی برترمان را به شما معرفی کنیم و اندکی راجع به همه آن‌ها صحبت کنیم. گرچه مفصلا راجع به تک به... ادامه مطلب

با بهترین بازی موبایل سال آشنا شوید

از زمانی که بازی‌های موبایلی در ذهن مخاطبین و گیمرها صرفا سرگرمی‌هایی کوچک برای پر کردن اوقات فراغتی محدود محسوب می‌شدند مدت‌ها گذشته. این روزها تمام گیمرها قبول کرده‌اند که پلتفرم موبایل نیز مانند تمام پلتفرم‌های دیگر می‌تواند میزبان عناوین بزرگ و کوچکی باشد که تاثیری شگرف در این صنعت رو به رشد می‌گذارند.تحریریه ویجیاتو... ادامه مطلب

با بهترین طراحی جهان در بازی‌های سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

یکی از رسالت‌های هر بازی خوبی، غرق کردن ما در دنیایی کاملاً متفاوت با دنیای واقعیست و ایجاد این احساس که واقعاً به آن جهان مجازی تعلق داریم. این کاری نیست که هر بازی‌سازی به راحتی از پسش برآید. یک محیط خوب ترکیبی از اتمسفرسازی درست، توپوگرافی فکرشده، معماری چشم‌نواز و بی‌شمار فعالیت سرگرم‌کننده است.تمام... ادامه مطلب

با بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی سال آشنا شوید

وقتی صحبت از بهترین بازی‌ 2019 یا هر سال دیگری باشد باشد، بازی‌های ورزشی و خانوادگی از جمله عناوینی هستند که به راحتی از یادها می‌روند. اما تلاش ما بر این بوده که هیچ بازی خوبی را از لیست بهترین‌های سال جا نیندازیم. این‌ها نامزدهای بهترین بازی ورزشی یا خانوادگی هستند و برخی از آن‌ها... ادامه مطلب

با بهترین بازی با ژانر ترکیبی سال ۲۰۱۹ آشنا شوید

در نسل هشتم از بازی‌های ویدیویی، احتمالاً مهم‌ترین اتفاقی که افتاد ظهور انبوهی بازی نوآورانه بود که متوجه شدند نیازی به پایبندی کامل به ژانرهای از پیش تثبیت شده نبوده و می‌توان با ادغام بهترین عناصر بهترین ژانرها، تجربه‌ای خلق کرد که هیچوقت مشابه‌اش را ندیده‌ایم.تمام بازی‌هایی که تحریریه ویجیاتو رای به حضور آن‌ها در... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟