قاب شفاف شیائومی می ۸ اکسپلورر ادیشن قطعات واقعی را نمایش نمی دهد

اوایل امسال شیائومی با معرفی می ۸ اکسپلورر ادیشن که در کنار سخت افزار قدرتمند از بدنه ای شفاف بهره می برد موج تازه ای را در فضای مجازی به پا کرد.

بدنه این موبایل به گونه ای بود که ظاهرا برخی از قطعات اصلی آن در کنار ماژول دوربین به راحتی دیده می شد، با این حال پس از فروکش کردن موج اولیه بسیاری صحت این مساله را زیر سوال بردند.

کمپانی سازنده در پاسخ به این تردیدها تاکید کرده بود که برچسبی در کار نیست و قاب این بخش واقعاً شفاف است، بنابراین آنچه که در بخش بالایی پنل پشت دیده می شود، قسمتی از برد واقعی است. می ۸ اکسپلورر ادیشنیکی از نخستین کسانی که در مورد صحت این مسئله اظهار تردید کرد Chengming Alpert، از کاربران چینی توییتر بود که حالا اسناد تازه ای را در این زمینه منتشر کرده است.

بر اساس این تصاویر شیائومی در این بخش ماکتی از یک برد واقعی را قرار داده که ارتباطی به کارایی موبایل ندارد. دلیل این مساله احتمالا این است که مدار واقعی چندان جذاب و گیرا نیست.

در صورتی که این تصاویر حقیقی باشند شیائومی تمام تلاش خود را برای ایجاد نمایی سه بعدی و واقع گرایانه به کار بسته، حتی اگر به قیمت استفاده از برد ساختگی و تزیینی تمام شود.می ۸ اکسپلورر ادیشنبه عبارت دیگر می توان گفت شیائومی تا حدودی با زیرکی از جواب دقیق به این سوال طفره رفته چون مداری که کاربران می بینند برچسب نبوده و واقعی است اما ارتباطی به قطعات کاربردی می ۸ اکسپلورر ادیشن ندارند، به هیچ ماژولی وصل نبوده و کار خاصی انجام نمی دهد.

این موبایل بهره مند از نمایشگر ۶.۲۱ اینچی با پنل امولد و رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۲۴۸، چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ و ۸ گیگابایت رم حین عرضه در چین با استقبال کم نظیر خریداران مواجه شده و تمامی موجودی آن در چند ثانیه به فروش رفت.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟