بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه آگوست را اینجا ببینید

بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه آگوست را اینجا ببینید

بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه آگوست را اینجا ببینید

سرانجام سونی از لیست بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه آگوست رونمایی کرد که در آن نام بازی های شناخته شده ای به چشم می خورد. مطابق با روندی که سونی طی سال های اخیر پیش گرفته، کنسول های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ویتا و پلی استیشن ۳ هر ماه ۲ بازی رایگان دریافت خواهند کرد.

البته در ماه جاری ۲ بازی Here They Lie و Knowledge is Power که اولی یک بازی ترسناک برای پلی استیشن وی آر و دومی عنوانی در سبک خانوادگی است هم در لیست بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس جای خواهند داشت.

برای پلی استیشن ۴، بازی مافیا ۳ و Dead By Daylight به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. مافیا ۳ با وجود مشکلات عجیب و غریبش در هنگام انتشار، با دریافت به رورزسانی های متعدد پیشرفت چشم گیری نسبت به گذشته داشته و قطا ارزش تجربه کردن، آن هم به صورت رایگان را خواهد داشت.

Dead by Daylight نیز از آن دسته از عناوینی چندنفره ای است که با وجود گذشتن ۲ سال از عرضه آن، هنوز طرفداران زیادی دارد و به تازگی محتوای جدیدی هم برای آن عرضه شده است.

سرویس پلی استیشن پلاس
Dead by Daylight

جدا از این ها، بازی های Serious Sam 3 BFE و Bound by Flame عناوین رایگان پلی استیشن ۳ در ماه جاری میلادی هستند و کاربران کنسول پلی استیشن ویتا هم ۲ بازی Space Hulk و Draw Slasher را، رایگان دریافت می کنند.

در انتها نگاهی به لیست بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه آگوست خواهیم داشت:

پلی‌استیشن ۴:

  • Mafia III
  • Dead by Daylight

پلی‌استیشن ۳:

  • Serious Sam 3 BFE
  • Bound by Flame

پلی‌استیشن ویتا:

  • Space Hulk
  • Draw Slasher

پیش از این مشخص شده بود که کاربران این سرویس طی ماه گذشته به ۳۹ میلیون نفر کاهش پیدا کرده اند. در ضمن، برای اطلاع از لیست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه های گذشته سال ۲۰۱۸ می توانید به این لینک مراجعه کنید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل